»   جالب و خواندنی  »   بگذارید زنان گریه کنند
۱۵ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۴:۴۵

بگذارید زنان گریه کنند

اشک به چشم حیات مجدد می بخشد و همین طور نشانگر سلامت جسمي بدن است افرادي که از گریه خانم ها پریشان مي شوند در اصل نمی دانند که این موهبتی از سوی خداست.

خانم ها از سنین کودکی عادت دارند بر هر موردی که خوشایند و یا نا خوشویاند باشد اشک بریزند که گاهی عملشان سبب می شود تا اطرافیان و آشنایان آنان را مورد نکوهش و یا حتی استهزا قرار دهند.
ولی این افراد غافل از آن که اشک و اشک ریختن یکی از بهترین موهبت های خداوندی است، در برابر آن واکنش نشان داده و زن را از این عملشان منع می کنند.
*اشک مایه حیات چشم
به گزارش خبرنگار اجتماعی  باشگاه خبرنگاران: یک پزشک متخصص چشم گفت: اشک ها از سه ماده ی متفاوت که شامل آب، مخاط و چربی است تشکیل شده که اگر این ماده ها به مقدار مشخص و کافی در حالت تعادل خود در بدن انسان وجود نداشته باشد موجب خشکی چشم و صدمات متعددی می گردد.
لازم به ذکر است با وجود این سه ماده که نشان از سلامتی چشم است با اشک تداعی می گردد.
گفتن است: اشک به چشم حیات مجدد می بخشد و همین طور نشانگر سلامت جسمي بدن است پس بگذارید زنان گریه کنند البته نه برای همیشه.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش جالب و خواندنی

همه می دانیم که افراد عادات خاصی دارند و به سختی می توان افرادی را پیدا کرد که عادات، سلایق و رفتارهای نسبتاً مشابهی داشته باشند. نکته ی مهم تر این است که عادات ما چیزهای ساده و پیش پا...
آدمخواری چیزی است که حال انسان را به هم می زند و نمی توان تصور کرد که بشر به هر دلیلی گوشت همنوع خود را بخورد. از آن گذشته همه بر این باورند که این عادت تهوع آور مربوط به...

یک دیدگاه برای بگذارید زنان گریه کنند

 1. مينا
  0

  حالا اين گريه ما به يه دردي خورد.

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود. • دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

  دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم

  دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم دانلود موزیک ویدیو جدید سیروان خسروی به نام خوشحالم آهنگ شاد عروسی: دانلود آهنگ های جدید شاد عروسی ویژه 96 (2017)
  جدیدترین ترانه ها
 • آخرین مطالب