اسطوره باشگاه باواریایی ها در صحبت هایی عملکرد بازیکن برزیلی تیمش را زیر سوال برده

سایت گل- فرانس بکن باوئر رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ اخیرا در صحبت هایی اعلام کرده که دانته در رقابت های فصل گذشته بهتر از این فصل بود واین موضوع قطعا این بازیکن برزیلی را خوشحال نخواهد کرد

دانته در تابستان سال 2013 از بوروسیا مونشن گلادباخ به بایرن مونیخ پیوست و فصلی رویایی را در فصل ابتدایی حضورش در بایرن سپری کرده و با این تیم قهرمان بوندس لیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا شد.

بایرن مونیخ درحال حاضر نیز صدرنشین جدول بوندس لیگاست و به دور یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده و دراین مرحله باید مقابل آرسنال قرار گیرد . اما دراین میان رئیس افتخاری باواریایی ها عملکرد این فصل دانته را زیر سوال برده. بکن باوئر در صحبت هایی گفت:« او پارسال در فصل گذشته خیلی بهتر بود و باثبات تر بازی می کرد. الان او خیلی اشتباه می کند. شاید تعطیلات زمستانی به او کمک کند تا به بازیابی خودش بپردازد.»

دراین میان و در آستانه مصاف بایرن مونیخ با راخا کاسابلانکا در فینال جام باشگاه های جهان که روز شنبه برگزار می شود، پپ گواردیولا سرمربی اسپانیایی بایرن جروبحث داغی با دانته داشت. اما خود دانته اعلام کرده که این تنها یک بحث موثر و مثبت بوده.

دانته گفت:« هیچ اتفاق دراماتیکی رخ نداده. من هیچ وقت با سرمربی ام بحث نمی کنم. چون گواردیولا از آن شخصیت هایی است که دقیقا به صحبت هایت گوش می کند. من خوشحالم که توانستیم گفتگویی طولانی داشته باشیم.»

دانته دراین فصل در 24 بازی برای بایرن به میدان رفته و در20 بازی در ترکیب اصلی بوده و در فصل 3-2012 نیز در44 بازی برای بایرن به میدان رفته.