»   اخبار سیاسی  »   به نفع هیچ‌کس کنار نمی‌کشم
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۲۲:۵۲

به نفع هیچ‌کس کنار نمی‌کشم

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: قرار نیست در دو روز آینده به نفع کسی کنار بروم.

دکتر علی اکبر ولایتی در اردبیل هنگام خروج از دفترامام جمعه اردبیل اظهار داشت: بنده تا آخر انتخابات در صحنه هستم و به عهدی که با مردم بسته‌ام، پایبند می‌باشم.

وی خاطرنشان کرد: قرار نیست در قالب ائتلافی کنار بکشم و یا بخواهم در این زمینه قصور و کوتاهی انجام دهم.

ولایتی در پاسخ به این سئوال که آیا در دو روز آینده از رقابت در انتخابات کنار می‌کشید، گفت: تمام شایعات در این زمینه را تکذیب می‌کنم و بنده تا آخر در صحنه هستم.

وی با ابراز خرسندی از حضور خود در اردبیل یادآور شد: مردم غیرت‌مند آذربایجان و اردبیل همیشه و در تمام صحنه‌ها وفاداری خود را به نظام نشان داده‌اند و 24 خرداد نیز بار دیگر این عشق و وفاداری را اثبات خواهند کرد.

نامزد یازدهمین دوره ریاست جمهوری در پایان سخنان خود ابراز داشت: بنده با سفر خود به اردبیل در حقیقت ابراز وفاداری خودم را به مردم اردبیل نشان داده و قطعاً به عهدی که بسته‌ام وفادار خواهم بود.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب