»   اخبار سیاسی  »   برگزاری هم‌اندیشی پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی
۲۶ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۱۴:۳۶

برگزاری هم‌اندیشی پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی

برگزاری هم‌اندیشی پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی

برگزیدگان و مولفان برتر کتاب دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی از سوی علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مورد تقدیر قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا به نقل از دبیرخانه کنگره علمی حقوق شهروندی، ضیافت شام و هم اندیشی ۲۰۰ تن از  پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان حقوق شهروندی شامگاه چهارشنبه ۲۵ مرداد به میزبانی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرکار خانم حیدری مدیرکل دفترحقوقی و امور مالکیت معنوی، مسئولان دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی و ۲۰۰ تن از  پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان حقوق شهروندی حضور داشتند و در فضایی صمیمی به بحث و گفت‌وگو پرداختند.

در انتهای این مراسم از برگزیدگان و مولفان برتر کتاب‌های دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی تجلیل به عمل آمد.

در حاشیه این مراسم قرارداد برگزاری سلسله میزگردهای علمی تخصصی «حقوق فرهنگی، شهروندان» به عنوان برنامه مشترک به امضای معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی رسید.

مونس کشاورز دبیر کنگره علمی حقوق شهروندی حمایت‌های مادی و معنوی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را موجب ترغیب پدیدآورندگان آثار عرصه حقوق شهروندی دانست و افزود: حمایت‌های معاونت توسعه وزارت ارشاد کمک شایان توجهی به ترویج فعالیت‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی نموده است.

در پایان این مراسم، از زحمات ارزشمند و همراهی بی دریغ کاراندیش و خانم دکتر حیدری مدیرکل حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اهداء لوح تقدیر از سوی دبیرخانه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام


برگزاری هم‌اندیشی پدیدآورندگان آثار مکتوب و مربیان دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب