»   اخبار شهرستان ها  »   برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات در در اردبیل
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۱:۴۱

برگزاری جشنواره منطقه‌ای اختراعات در در اردبیل

معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان از برگزاری دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات امسال در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش اردبیل نیوز، سیدحسن حسینی معاون فرهنگی و امور نخبگان بنیاد ملی نخبگان گفت: دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با بخش ویژه انرژی‌های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان‌‌های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی‌ام و سی و یکم مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد.

 

برنامه جشنواره منطقه‌ای اختراعات در سال 1392

نخستین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با نام کوهرنگ به میزبانی استان چهارمحال و بختیاری و با همکاری استان‌های قم، اصفهان و مرکزی در روزهای 31 اردیبهشت‌ماه تا دوم خردادماه برگزار می‌شود.

دومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با بخش ویژه انرژی‌های نو به میزبانی استان اردبیل و با همکاری استان‌‌های زنجان، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی با نام کوهساران در روزهای بیست و نهم، سی‌ام و سی و یکم مردادماه برگزار خواهد شد.

سومین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با عنوان زاگرس به میزبانی استان ایلام و با همکاری استان‌های کردستان، کرمانشاه، همدان و لرستان  در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم شهریورماه برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره منطقه‌ای اختراعات خراسان با بخش ویژه کشاورزی نیز در روزهای بیست و سوم تا بیست و پنجم مهرماه برگزار می‌شود، این جشنواره به میزبانی خراسان رضوی با مدیریت بنیاد نخبگان استان خراسان جنوبی با همکاری استان‌های خراسان شمالی و جنوبی برگزار می‌شود.

پنجمین جشنواره به میزبانی بنیاد نخبگان استان سمنان با بخش ویژه محیط زیست با مشارکت استان‌های تهران البرز، قزوین، مازندران،گیلان و گلستان برگزار خواهد شد.

ششمین جشنواره منطقه‌ای اختراعات با عنوان خلیج فارس به میزبانی استان بوشهر با همکاری استان‌های هرمزگان،بوشهر، خوزستان، فارس و کهکیلویه و بویراحمد با بخش ویژه تغذیه و سلامت در روزهای بیست و ششم تا بیست و هشتم برگزار می‌شود.

هفتمین جشنواره با بخش ویژه ورزش عمومی و سلامت به میزبانی بنیاد نخبگان استان سیستان و بلوچستان با مشارکت استان‌های کرمان و یزد برگزار خواهد شد.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب