»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   برنامه کامل جام حذفی 92-93 اعلام شد/ تیم‌های لیگ برتری از مرحله چهارم وارد می‌شوند
۲۸ مرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۲۱:۲۹

برنامه کامل جام حذفی 92-93 اعلام شد/ تیم‌های لیگ برتری از مرحله چهارم وارد می‌شوند

بر اساس قرعه کشی که امروز (دوشنبه) انجام شد، برنامه مراحل اول، دوم، سوم و چهارم رقابتهای جام حذفی مشخص شد.

 سایت رسمی فدراسیون فوتبال: برنامه مرحله اول که 13 شهریور انجام می شود به شرح زیر است:

برنامه مرحله اول:

بازی شماره یک-شهرداری زارچ یزد- شهرداری جاجرم( خراسان شمالی)

بازی شماره دو-جنوب سوسنگرد- قهرمان استان کردستان( هنوز معرفی نشده)

بازی شماره سه-پرواز زنجان-قهرمان ایلام

بازی شماره چهار-گندم کاران مغان اردبیل- شهرداری نوین بندرعباس

بازی شماره پنج-اتحاد نوین گلستان(توابع تهران)-اتحاد شادگلی قم

بازی شماره شش-شهدای نیروی هوایی تهران-ماهوند مشهد

بازی شماره هفت-شهدای ساری- استقلال نوین قزوین

بازی شماره هشت-تالار وحدت همدان-آذرکوثر تبریز

بازی شماره نه-شهرداری کلاچای گیلان- تیس چابهار

بازی شماره ده-قهرمان لرستان(هنوز معرفی نشده)- قهرمان خراسان جنوبی(هنوز معرفی نشده)

بازی شماره یازده-استقلال چرام کهکیلویه- پیام ولیعصر مرکزی

بازی شماره دوازده-مقاومت شهرکرد- پاس گناوه

بازی شماره سیزده- قهرمان البرز-معاونت ورزش و آموزش(قهرمان استان کیش)

برنامه مرحله دوم جام حذفی

این مسابقات در 19 شهریور برگزار می شود:

بازی شماره 14-برنده بازی شماره یک- شهدای ارتش اصفهان

برنامه بازی شماره 15-برنده بازی شماره دو- برنده بازی شماره سه

بازی شماره 16-استانداری کرمانشاه-برنده بازی شماره چهار

بازی شماره 17-برنده بازی شماره پنج-پیروزی گرمسار

بازی شماره 18-شهدای آق قلای گلستان-برنده بازی شماره شش

بازی شماره 19-برنده بازی شماره هفت- عقاب نیروی هوایی شیراز

بازی شماره 20-برنده بازی شماره هشت- برنده بازی شماره نه

بازی شماره 21-گل گهر نوین سیرجان-برنده شماره ده

بازی شماره 22-برنده بازی شماره 11 – برنده بازی شماره دوازده

بازی شماره 23-برنده بازی شماره سیزده- با کیوان مرغ مهاباد

برنامه مرحله سوم:

این بازیها در 24 شهریور برگزار خواهد شد:

برنامه بازی‌های هفته سوم که با حضور تیم‌های لیگ دسته دوم دسته اول و ده قهرمان برتر استان‌ها برگزار می‌شود به شرح زیر است:

24- آلومینیوم و هرمزگان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

25- کاسپین وزنی _ استقلال ساری

26- مس رفسنجان _ نیروی زمینی تهران

27- گاز فجر جم _ شهرداری لنگرود

28- داماش ایرانیان تهران_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

29- شهرداری جویبار_ گهر دورود

30- اتکای گلستان_ شهرداری اراک

31- پیام صنعت آمل _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

32- نیکی‌پسند اصفهان_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

33- استقلال اهواز _ نفت امیدیه

34- شهرداری دزفول_ نفت و گاز گچساران

35- شهرداری تبریز_ صنعت نفت نوین آبادان

36- میناب تیور هرمزگان_ نساجی مازندران

37- البدر بندر کنگ_ سپیدرود رشت

38- صنعت نفت آبادان_ راهیان کرمانشاه

39- سیاه‌جامگان مشهد_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

40- پرسپولیس گنابه_ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

41- نفت مسجد‌ سلیمان _ پیکان تهران

42- برق شیراز_ ماشین‌سازی تبریز

43- سایپای شمال_ صنعت ساری

44- نوژن شهرداری نوشهر_ شاهین بوشهر

45- شهرداری یاسوج_ آهن بافق یزد

46- مس سنگون برزقان_ گلگهر سیرجان

47- نبرد شهر کرد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

48- فولاد یزد _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

49- شهرداری بندرعباس_ ابومسلم خراسان

50- استیل‌آذین تهران _ ایران جوان بوشهر

51- استاد‌معین اهواز _ با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است

52- پاس همدان _ پدیده مشهد

53- شهرداری اردبیل _کارگر بن یزد بوشهر

54- بهمن شیراز_ ملی‌حفاری اهواز

55- با یکی از قهرمانان استان‌ها که بالا آمده است _الوند همدان

لازم به ذکر است تیم های لیگ برتری به این ترتیب به مصاف حریفانشان می روند:

برنامه این مسابقات متعاقبا اعلام می شود:

استقلال تهران باید با برنده بازی تیم‌های آلومینیوم هرمزگان-یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال ساری-کاسپین قزوین بازی کند.

ملوان بندرانزلی پس از برگزاری دو دیدار با برنده یکی از تیم‌های نیروی زمین تهران-مس رفسنجان و شهرداری لنگرود-گاز فجر جم بازی می‌کند.

نفت تهران با برنده داماش ایرانیان-یکی از قهرمان‌های استانی و شهرداری جویبار-گهر دورود مصاف خواهد داد.

همچنین ذوب آهن پس از دو بازی با برنده اتکای گلستان-شهرداری اراک و پیام صنعت آمل-یکی از قهرمان‌های استانی بازی خواهد کرد.

صبای قم با برنده تیم‌های گیتی‌پسند اصفهان با یکی از قهرمان‌های استانی و استقلال اهواز-نفت امیدیه بازی می‌کند.

مس کرمان با برنده شهرداری دزفول-نفت و گاز کچساران و شهرداری تبریز-صنعت نفت نوین آبادان مصاف می دهد.

گسترش فولاد تبریز با برنده تیم‌های میناب طیور هرمزگان-نساجی مازندران و البرز بندر کنگ و سفید رود رشت بازی می‌کند.

سپاهان اصفهان با برنده تیم‌های صنعت نفت آبادان-راهیان کرمانشاه و سیاه‌جامگان مشهد-یکی از قهرمان‌های استانی مصاف می دهد.

در نیمه دیگر جدول برنامه رقابت‌ها به این صورت است:

سایپا با برنده تیم‌های پرسپولیس گناوه-یکی از قهرمان‌های استانی و نفت مسجدسلیمان-پیکان تهران مصاف می دهد.

تراکتورسازی تبریز با برنده تیم‌های برق شیراز-ماشین‌سازی تبریز و سایپای شمال-صنعت ساری بازی می‌کند.

داماش گیلان با برنده تیم‌های نوژن شهرداری نوشهر-شاهین بوشهر و شهرداری یاسوج-آهن بافق یزد بازی خواهد کرد.

راه‌آهن سورینت با برنده تیم‌های مس سونگون ورزقان-گل‌‌گهر سیرجان و نبرد شهرکرد-یکی از قهرمان‌‌های استانی مصاف می دهد.

فولاد خوزستان با برنده تیم‌های فولاد یزد-یکی از قهرمان‌های استانی و ابومسلم خراسان-شهرداری بندرعباس بازی می‌کند.

فجر سپاسی شیراز با برنده تیم‌های استیل‌آذین تهران-ایران‌جوان بوشهر و فولاد نوین اهواز-یکی از قهرمان‌های استانی دیدار خواهد کرد.

پرسپولیس با برنده بازی تیم‌های پدیده مشهد-پارس همدان و کارگر بن یزد-شهرداری اردبیل مصاف می دهد.

استقلال خوزستان هم با برنده تیم‌های ملی حفاری اهواز-بهمن شیراز و الوند همدان-یکی از قهرمان‌های استانی بازی می‌کند.

طبق این برنامه تیم‌های استقلال و سپاهان هم در صورت بالاآمدن تا مرحله نیمه‌نهایی به یکدیگر نمی‌رسند و همچنین تراکتورسازی و پرسپولیس هم تا مرحله نیمه‌‌نهایی به هم نمی خورند.

بر اساس اعلام بهروان فینال به صورت تک بازی انجام می شود و اگر دو تیم هم استانی به فینال راه یابند در همان استان برگزار خواهد شد و در غیر این صورت یا توافقی صورت خواهد گرفت و یا سازمان مسابقات در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.

ضمن اینکه اگر در هر مرحله، دو تیم میزبان یا دو تیم میهمان در مرحله قبل به هم بخورند برای تعیین میزبانی و میهمانی قرعه کشی انجام خواهد شد.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، اسامی بازیکنان این تیم برای دیدار امروز جمعه برابر تیم بادران را اعلام کرد.به نقل از مهر، کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه فنی با بازیکنان، ترکیب سرخپوشان برابر تیم بادران از مرحله...
اهواز - دروازه‌بان و هافبک جدید تیم فوتبال صنعت‌نفت آبادان در تمرین امروزاین تیم شرکت کردند.به نقل از مهر، سوشا مکانی دروازه‌بان و طالب ریکانی هافبک جدید تیم صنعت‌نفت آبادان که با این تیم به توافق رسیده‌اند، از امروز (جمعه)...
بازیکنان پرسپولیس صبح امروز تمرین سبکی را برگزار کردند و با کودکان مدرسه فوتبال استقلال روبرو شدند تا با آنها عکسی را به یادگار بیندازند.به نقل از مهر، شاگردان برانکو ایوانکوویچ صبح امروز جمعه پیش از بازی با بادران تهران...
سرپرست باشگاه پرسپولیس پیش از بازی امروز با تیم فوتبال بادران در اردوی این تیم حضور پیدا کرد.به نقل از مهر، حمیدرضا گرشاسبی،سرپرست باشگاه پرسپولیس که برای مذاکره با باشگاه ریزه اسپور راهی ترکیه شده بود، شب گذشته به تهران...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب