در اینجا می توانید برنامه ی هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر انگلیس را مشاهده کنید.

سایت گل-رقابت های لیگ برتر انگلیس شنبه عصر با برگزاری هفت دیدار وارد هفته ی دوازدهم می شود و یکشنبه با انجام دو بازی دیگر به پایان می رسد.

اوضاع جدول

در پایان هفته ی یازدهم لیگ برتر انگلیس آرسنال با متحمل شدن شکستی تلخ در اولدترافورد برابر منچستر یونایند همچنان با 25 امتیاز در صدر جدول ماند در حالی که لیورپول با برد برابر فولام به دو امتیازی آرسنال صدرنشین در رده ی دوم رسید و جالب اینکه ساوتهمپتون 22 امتیازی شد و به رده ی سوم جدول لیگ بالاتر از چلسی 21 امتیازی صعود کرد.منچستر یونایتد با برد برابر آرسنال 20 امتیازی شد و رده ی پنجم را به خود اختصاص داد.فولام،ساندرلند و کریستال پالاس به ترتیب با 10 ،7 و 4 سه تیم قعرنشین محسوب می شوند.

دیدارهای مهم هفته

از هفته ی دوازدهم لیگ برتر انگلیس در مهمترین دیدارها آرسنال به میزبانی ساوتهمپتون تیم سوم جدول می رود در حالی که منچستر سیتی که در رده ی هشتم حضور دارد در خانه انتظار تاتنهام را می کشد.لیورپول در گودیسون پارک به میهمانی همشهری اش اورتون می رود.

برترین گلزنان

سرخیو آگوئرو مهاجم منچستر سیتی به همراه دانیل استوریج و لوئیس سوارس از لیورپول با هشت گل زده به ترتیب در رده های اول تا سوم قرار گرفتند در حالی که رمی از نیوکاسل به همراه رابین فن پرسی 8 گله شدند و در رده ی چهارم و پنجم این رده بندی را اشغال کردند

شنبه 2 آدر ( 23 نوامبر )

اورتون – لیورپول: ساعت 16:15

آرسنال – ساوتهمپتون: ساعت 18:30

فولام – سوانسی: ساعت 18:30

هال سیتی – کریستال: ساعت 18:30

نیوکاسل – نورویچ سیتی: ساعت 18:30

وستهام – چلسی: ساعت 21:30

یکشنبه 3 آذر ( 24 نوامبر )

منچستر سیتی – تاتنهام: ساعت 17:00

کاردیف – منچستر یونایتد: ساعت 19:30