»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   بازی سختی برابر سایپا داریم/ هواداران پشت تیم باشند
۲۷ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۲۰:۲۴

بازی سختی برابر سایپا داریم/ هواداران پشت تیم باشند


تبریز- مربی تراکتورسازی گفت: بازی سختی برابر سایپا داریم و امیدوارم با حمایت هواداران پیروز شویم.

به نقل از مهر، علیرضا پژمان در نشست خبری قبل از بازی تراکتورسازی با ساپیا به خبرنگاران گفت: امیدوارم بازی خوب و زیبایی از هر دو طرف شاهد باشیم. این بازی برای ما از نان شب هم واجب تر است و باید سه امتیاز را بگیریم.

وی به عدم حضور مجتبی حسینی در نشست خبری اشاره کرد و افزود: ما در این ساعت تمرین داشتیم و حسینی سر تمرین بود و تیم را تحت نظر دارد. حسینی از ابتدا در کنار تیم بود و بازیکنان را می‌شناسد، در کنار تیم است و به‌عنوان تمرین دهنده کار می ‌کند.

پژمان در پاسخ به سوال خبرنگاری در مورد سرمربی تراکتور در بازی فردا گفت: حسینی فردا به‌ عنوان نفر اول و سرمربی تیم روی نیمکت می‌ نشیند.

وی سپس با تاکید بر ضرورت حمایت هواداران از تراکتور ابراز داشت: هواداران پشت تیم باشند و به دور از حواشی و جریانات اخیر تیم را تشویق کنند. اگر هواداران حمایت کنند می توانیم سه امتیاز را بگیریم.

وی گفت: از دست دادن امتیاز در این دیدار تیم را در پایین جدول نگه می ‌دارد.

وی با بیان اینکه باید فعلا همه تمرکز ما روی بازی فردا باشد، گفت: همین سه امتیاز بازی برای تراکتورسازی مهم است، ما در شرایطی هستیم که نمی ‌توانیم فکر کنیم که گزینه داخلی به درد می ‌خورد یا گزینه خارجی ولی دنبال یک بازی بهتر و پیروزی هستیم.

پژمان سپس با بیان اینکه بعد از بازی نفت تهران تمرینات خوبی داشتیم، ادامه داد: بازیکنان خودشان از نتایج ناراحت بودند و برای همین آنها مصمم شده اند که در بازی های بعدی بهترین نتایج را کسب کنند.

وی با بیان اینکه بازیکنان می ‌خواهند برای اعتبار خودشان و تراکتورسازی بازی را ببرند، ادامه داد: این تیم مال هواداران و شهر تبریز است و باید طرفداران پرتعداد و پرشور تراکتورسازی از تیم خودشان حمایت کنند.

وی سپس با بیان اینکه امید عالیشاه مصدوم است و به خوبی آماده بازی نیست، گفت: تهامی هم امروز وضعیتش مشخص می ‌شود.

پژمان ابراز داشت: تیم حریف را به خوبی آنالیز کرده ایم و برنامه هایی برای سایپا داریم. نقاط قوت و ضعف این تیم را شناسایی کردیم و می توانیم این تیم را شکست دهیم.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه اولویت این تیم باید لیگ قهرمانان آسیا باشد گفت: آنهایی که می‌گویند دربی یک بازی معمولی است درکی از این دیدار ندارند.مرتضی فنونی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص پیروزی...
داریوش شجاعیان با گلزنی به تیم فولاد خوزستان در اهواز از نظر آماری تبدیل به بهترین بازیکن این فصل استقلال شد. به نقل از مهر، داریوش شجاعیان در دقیقه ۱7 دیدار استقلال مقابل فولاد زننده سومین گل آبی پوشان بود...
بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیش کسوتان جام زنده یاد یونس شکوری به ایستگاه پایانی خود رسید و طی آن چهره تیم های فینالیست در هفت رده سنی مشخص شد.به نقل از مهر، این مسابقات آذر ماه امسال با...
در سالی که تیم ملی فوتسال ایران به احتمال زیاد هر هفته اردوی آماده سازی خواهد داشت، چند بازی تدارکاتی برای این تیم پیش بینی شده است.به نقل از مهر، سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی فوتسال ایران سال شلوغی به...
  • آخرین مطالب