»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   بازیکنان جایگزین صنعت نفت آبادان خوب عمل نکردند
۲۷ مرداد ۱۳۹۶ , ساعت ۷:۲۱

بازیکنان جایگزین صنعت نفت آبادان خوب عمل نکردند


بوشهر – سرمربی صنعت نفت آبادان گفت: دو تعویض اجباری داشتیم و بازیکنان جایگزینمان خوب عمل نکردند.

به نقل از مهر، فراز کمالوند پنجشنبه‌شب در پایان مسابقه تیم‌های پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: متاسفانه بازیکنان جایگزین ما در این مسابقه عملکرد خوبی نداشتند و شکست خوردیم.

وی اضافه کرد: در این مسابقه دو تعویض اجباری را داشتیم و از نفرات جایگزین استفاده کردیم که بازیکنان جایگزین نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند.

سرمربی صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: وظایف این بازیکنان را به آنها گوشزد کرده بودیم ولی از انجام وظیفه خود کوتاهی کردند و باعث شد تا نتیجه را در نیمه دوم واگذار کنیم.

وی تصریح کرد: بازیکنان صنعت نفت آبادان محدود هستند و در سطح بازیکنان اصلی ما نیستند و این تفاوت سطح باعث شده تا نتوانیم به خوبی نتیجه بگیریم.

کمالوند ادامه داد: از علی عبدالله‌زاده انتظار بیشتری داشتم؛ در دو بازی خارج از خانه عملکرد خوبی نداشته است و این در حالی است که در بازی‌های داخل خانه بازی خوبی را انجام می‌دهد و باید این موضوع را آسیب‌شناسی کنیم.

وی با بیان اینکه در مورد داوری این مسابقه صحبت خاصی ندارم، افزود: جو ورزشگاه جم بسیار خوب بود و از وضعیت ورزشگاه راضی هستم؛ تماشاگران پرشور و مودبی را در جم دیدم.

مسابقه تیم‌های صنعت نفت آبادان و پارس جنوبی جم پنجشنبه‌شب در ورزشگاه تختی جم برگزار شد که با نتیجه دو بر یه به سود پارس جنوبی جم پایان یافت.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

تیم فوتبال پیکان در دیداری تدارکاتی برابر پارس جنوبی به نتیجه تساوی رسید.به نقل از مهر، تیم فوتبال پیکان امروز در یک دیدار دوستانه که در ورزشگاه خیریه عمل برگزار شد، مقابل پارس جنوبی جم به تساوی یک- یک دست...
شب گذشته علیرضا منصوریان با حضور در بیمارستان بر بالین مدافع آسیب دیده استقلال حضور یافت و از وی عیادت کرد. به نقل از مهر، لئوناردو پادوانی مدافع برزیلی تیم فوتبال استقلال در جریان دیدار این تیم مقابل فولاد از...
سرپرست باشگاه پرسپولیس ضمن رد شایعه جدایی چند بازیکن این تیم در تابستان، به خبر قهر کریم باقری واکنش نشان داد و گفت: پرسپولیس سال آینده مربی جدیدی به خدمت نمی‌گیرد.حمیدرضا گرشاسبی در گفتگو با خبرنگار مهر، بار دیگر در...
یک روزنامه قطری اعلام کرد تمرکز کادر پزشکی الغرافه قطر روی درمان مهدی طارمی است.به نقل از مهر، مهدی طارمی در دیدار الغرافه قطر برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا آسیب دید و روز شنبه برای حضور در اردوی...

  • آخرین مطالب