»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   بازگشت شهريار به خانه / دايي سرمربي پرسپوليس شد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۲۲

بازگشت شهريار به خانه / دايي سرمربي پرسپوليس شد

باشگاه پرسپوليس اميدوار است با جذب علي دايي ناكامي هاي شديد خود در فصل گذشته را جبران كند

علی دائی، سرمربی اسبق تیم ملی ایران، امروز برای دومین بار هدایت سرخ‌پوشان پایتخت را پس از کش و قوس‌های فراوان با نظر کمیته‌ی فنی پرسپولیس و هیئت مدیره‌ی این باشگاه برعهده گرفت.

جلسه اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس از ساعاتی پیش در محل دفتر رئیس هیت مدیره پرسپولیس آغاز شد.

این درحالی است که رویانیان در محل جلسه حضور پیدا کرد و دقایقی بعد از آن نژادفلاح هم در جلسه حاضر شد.

پس از پایان جلسه رویانیان به خبرنگار ما گفت: پس از جمع بندی نهایی به این نتیجه رسیدیم که دایی هدایت تیم پرسپولیس را در فصل آتی بر عهده بگیرد.

لازم به ذکر است خبر سرمربیگری دایی روز گذشته از سوی باشگاه خبرنگاران منتشر شده بود.

محمد رویانیان در پایان جلسه با اعضای هیئت مدیره باشگاه گفت: از ابراهیم زاده و مایلی کهن، 2 گزینه قبلی مان تشکر می کنم. ما بر اساس مطالعه و بررسی های لازم تصمیم گرفتیم که دایی را به عنوان سرمربی تیم انتخاب کنیم.

رویانیان در ادامه اظهار داشت: امروز حضورا به نزد زنجانی، رئیس هیئت مدیره باشگاه راه آهن رفتم و اجازه حضور دایی در پرسپولیس را از وی گرفتم و دایی با موافقت هیئت رئیسه محترم راه آهن سرمربی تیم پرسپولیس شد.

وی ادامه داد: ما از علی دایی برنامه گرفتیم و لیست بازیکنان مدنظرش برای فصل بعد را هم به ما داده است.

رویانیان درباره عدم حضور علی پروین در جلسه امروز، گفت: پروین با من کاملا هماهنگ کرده بود و مشکلی برای عدم حضورش در این جلسه حضور نداشت. پروین در تماس تلفنی با من گفت که به خاطر مراسمی که در ان حضور دارم نمی توانم در این جلسه حاضر شوم.

نژادفلاح عضو هیئت مدیره پرسپولیس در خصوص انتخاب دایی برای سرمربیگری تیم پرسپولیس گفت: از ابتدای تصمیماتمان برای سرمربیگری تیم پرسپولیس، علی دایی هم جزء گزینه های سرمربیگری بود که به خاطر سند همکاری با راه آهن کار ما برای حضور این مربی در تیممان سخت شد اما رویانیان در جلسه ای با رئیس هیئت مدیره راه آهن رضایت دایی را گرفت.

نژاد فلاح در ادامه اظهار داشت: در ابتدا مسئولان راه آهن مخالف حضور دایی در پرسپولیس بودند اما بعد از صحبت های رویانیان آنها مجاب شدند که برای حضور دایی در پرسپولیس رضایت دهند. رئیس هیئت مدیره راه آهن بیان داشته بود که ما نمی خواهیم به زور دایی را در راه آهن نگه داریم و اگر خودش می خواهد از راه آهن برود ما مانع اش نمی شویم.

وی در ادامه گفت: دغدغه اصلی ما مانع شدن مسئولان تیم راه آهن برای حضور دایی در پرسپولیس بود که با تماس رویانیان در جلسه امروز با مسئولان راه آهن این مشکل برطرف شد.

گفتنی است در این جلسه با شخص علی دایی هم تماس تلفنی گرفته شد و خود او هم برای هدایت پرسپولیس اعلام آمادگی کرد.

نژادفلاح درباره حضور نداشتن علی پروین در جلسه امروز گفت: علی پروین طی تماسی با مالکی، رئیس هیئت مدیره اعلام کرد که به دلیل مشکلاتی نمی توتند در این جلسه حضور داشته باشد. عدم حضور پروین در جلسه امروز با هماهنگی صورت گرفته است. پروین اعلام کرده هرکدام از گزینه هایی که هیئت مدیره برای سرمربیگری انتخاب کند مورد تایید من هم هست. حضور پروین در این جلسه لازم بود اما باتوجه به اینکه ما عجله داشتیم، این امر صورت نگرفت.

مدیر عامل تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص انتخاب دایی به عنوان سرمربی گفت: قبل از تشکیل جلسه با هیئت مدیره شخصا پیش زنجانی هیئت مدیره رفتم و موافقت وي را برای حضور دایی در پرسپولیس گرفتم.

محمد رویانیان تصريح کرد: برای اینکه دغدغه هیئت مدیره پرسپولیس را برای حضور دایی در تیم رفع کنم در همان جلسه هم تلفنی موافقت زنجانی رئیس هیئت مدیره تیم راه آهن شهر ری را برای حضور دایی در تیم پرسپولیس گرفتم.

وی در ادامه با اشاره به گفتگوی تلفنی اش با علی دایی افزود: در جلسه ای با هئیت مدیره با علی دایی تلفنی صحبت کردم. این مربی برای حضور در پرسپولیس اعلام آمادگی کرد. دایی قرار است لیست بازیکنان مورد نظرش و برنامه آتی اش را به ما ارائه دهد.

مديرعامل تيم فوتبال پرسپوليس در مورد عدم حضور پروین در جلسه هیئت مدیره گفت: علی پروین حمایت 100 درصدی اش را از دایی اعلام کرد وی در زمان جلسه با مالکی تماس گرفت و بیان داشت که به دلیل مشکلاتی نمی تواند در جلسه حضور داشته باشد.

رویانیان تصریح کرد: حضور دایی در پرسپولیس با موافقت 100 درصدی مسئولان راه آهن صورت گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: لیست بازیکنان پرسپولیس امروز نهایی خواهد شد اما حضور شجاع خلیل زاده در پرسپولیس قطعی است.

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

با نگاهی گذرا به ترکیب هفته‌های اخیر پرسپولیس می توان گفت عامل اصلی بسته ماندن دروازه این تیم و آمار قابل توجه علیرضا بیرانوند، حضور سیدجلال حسینی است.به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس توانست با کسب ۳۶ امتیاز در...
پیشکسوت استقلال گفت: با توجه به زمان زیاد حضور شفر در استقلال، حالا انتظارات برای نیم فصل دوم از او زیاد شده است.ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص وضعیت استقلال در نیم فصل اول لیگ هفدهم گفت:...
مالک جدید باشگاه سپیدرود گفت: در نقل و انتقالات پرکار هستیم تا نقاط ضعف تیم را برطرف کنیم و هرکاری لازم باشد برای بقای تیم در لیگ برتر انجام می‌دهیم.کیومرث بیات در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فرهاد کاظمی یک...
باوجود برکناری علی نظرمحمدی از سرمربیگری تیم سپیدرود، این مربی امروز در تمرین این تیم شرکت می کند!به نقل از مهر، کیومرث بیات خریدار باشگاه سپید رود نیمه شب در فضای مجازی خبر از برکناری علی نظرمحمدی سرمربی تیم سپیدرود...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب