استقلال كه تازه اميدوار شده بود در جناحين از بازيكنان آماده‌اي سود ببرد بايد دوباره با مصدوميت يكي ديگر از بازيكنان كليدي‌اش كنار بيايد


سایت گل- هاشم بيك‌زاده دوباره مصدوم شد! اين خبر را دكتر امين نوروزي داده است. پزشك استقلال با تاييد اين خبر مي‌گويد: «متاسفانه خبر درست است. بيك‌زاده از ناحيه رباط داخلي پا دچار آسيب‌ديدگي شده است و اگر با همين مصدوميت به بازي ادامه دهد ممكن است مصدوميت‌هاي شديد‌تري به سراغش بيايد. ما پس از بررسي‌هايي كه از پاي او داشتيم به اين نتيجه رسيديم كه بيك‌زاده نبايد براي استقلال بازي كند. زمان دوري او از بازي‌هاي استقلال 3 هفته تعيين شده و طبق برآوردي كه بنده و همكارانم داشتيم فكر مي‌كنم زمان مناسبي است تا بيك‌زاده دوباره به شرايط ايده‌آل برگردد. هاشم بازيكن ارزشمندي در فوتبال ايران است كه ما بايد نهايت دقت را در هنگام مصدوميت‌هايش به خرج دهيم تا خداي ناكرده آينده‌اش در فوتبال ايران به خطر نيفتد.» 
به اين ترتيب استقلال كه تازه اميدوار شده بود در جناحين از بازيكنان آماده‌اي سود ببرد بايد دوباره با مصدوميت يكي ديگر از بازيكنان كليدي‌اش كنار بيايد. كسي كه در 2 بازي اخير استقلال مقابل كاسپين قزوين و فجر يك پاس گل داد و يك گل هم زد. 
حالا قلعه‌نويي بايد گزينه‌اي را بيابد كه براي اين جناح گره‌گشا باشد. گزينه‌اي كه لااقل اگر به اندازه بيك‌زاده در نفوذ به زمين حريف تبحر ندارد اما بتواند نظم و هماهنگي ويژه‌اي در اين جناح ايجاد كند. به نظر مي‌رسد قلعه‌نويي براي پركردن اين حفره از نيكبخت استفاده كند. بازيكني كه طي بازي‌هاي اين فصل در پست هافبك – مدافع چپ به ميدان رفت و عملكرد بدي هم نداشت. از آنجا كه قلعه‌نويي بدش نمي‌آيد مرام بريزد و از بازيكنان سابق پرسپوليس استفاده كند تا در روزهاي بي‌تيمي همين‌ها دور و برش باشند مي‌تواند بار ديگر از نيكبخت استفاده كند.