»   دانش و فناوری  »   بازرسي از 128 واحد خدماتی ارتباطات و فناوري اطلاعات
۱۱ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۴۹

بازرسي از 128 واحد خدماتی ارتباطات و فناوري اطلاعات


به گزارش خبرنگار مهر، نخستین مرحله طرح كشوري پايش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط 8 دستگاه عضو این طرح و با مدیریت و راهبری آنلاین در سراسر كشور روز گذشته انجام شد.


در اجراي اين طرح و از ميان واحدهاي بازرسي شده 46 پرونده تشكيل شده كه پس از بررسي‌هاي دقيق كارشناسي اقدام قانوني به عمل خواهد آمد.


در اين طرح كه با رويكرد حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات و با هدف ارتقاء سطح آگاهي مردم و فعالان حوزه ICT و كاهش تخلفات و جرايم اجرا شد ارائه‌دهندگان خدمات در 4 محور رعايت تعرفه‌هاي ابلاغي مطابق با قوانين و مقررات، ارائه خدمات پشتيباني مناسب به كاربران، بررسي وضعيت شبكه توزيع و فروش خدمات و ارائه سرويس با كيفيت مناسب، مورد ارزيابي قرار گرفتند.


اين طرح در راستاي تحقق تفاهم‌نامه همكاري پايش و كنترل سرويسهاي ارتباطي و فناوري اطلاعات بين رگولاتوري و 7 دستگاه حاكميتي و نظارتي اجرا شد.


به گزارش مهر، اولين مرحله طرح پايش و نظارت بازار ICT با همكاري سازمان تعزيرات حكومتي، شركت ارتباطات زيرساخت، سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان، پليس نظارت بر اماكن عمومي ناجا، سازمان فناوري اطلاعات، پليس فتا ناجا و سازمان نظام صنفي رايانه‌اي كشور در 31 استان كشور اجرا شد.

 

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

امکان ارسال سلسله توییت رسما به اپلیکیشن توییتر اضافه شد اگر...
سلفی گرفتن در سال ۱۹۲۰(عکس) منبع : مشرق  ...
ناسا دوباره انسان را به کره ماه می فرستد رئیس جمهور...
46 نکته‌ی عکاسی را در کمتر از 15 دقیقه بیاموزید کای، عکاس ژاپنی است که در شاخه‌ی عکاسی نامزدی، عروسی و مراسم‌هایی از این قبیل فعالیت دارد. به گزارش ملکانه : او در یوتیوب درس‌ها و نکاتی راجع به عکاسی آموزش...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب