»   دانش و فناوری  »   بازرسي از 128 واحد خدماتی ارتباطات و فناوري اطلاعات
۱۱ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۶:۴۹

بازرسي از 128 واحد خدماتی ارتباطات و فناوري اطلاعات


به گزارش خبرنگار مهر، نخستین مرحله طرح كشوري پايش و نظارت بر بازار ارتباطات و فناوري اطلاعات توسط 8 دستگاه عضو این طرح و با مدیریت و راهبری آنلاین در سراسر كشور روز گذشته انجام شد.


در اجراي اين طرح و از ميان واحدهاي بازرسي شده 46 پرونده تشكيل شده كه پس از بررسي‌هاي دقيق كارشناسي اقدام قانوني به عمل خواهد آمد.


در اين طرح كه با رويكرد حمايت از حقوق مصرف‌كنندگان حوزه ارتباطات و فناوري اطلاعات و با هدف ارتقاء سطح آگاهي مردم و فعالان حوزه ICT و كاهش تخلفات و جرايم اجرا شد ارائه‌دهندگان خدمات در 4 محور رعايت تعرفه‌هاي ابلاغي مطابق با قوانين و مقررات، ارائه خدمات پشتيباني مناسب به كاربران، بررسي وضعيت شبكه توزيع و فروش خدمات و ارائه سرويس با كيفيت مناسب، مورد ارزيابي قرار گرفتند.


اين طرح در راستاي تحقق تفاهم‌نامه همكاري پايش و كنترل سرويسهاي ارتباطي و فناوري اطلاعات بين رگولاتوري و 7 دستگاه حاكميتي و نظارتي اجرا شد.


به گزارش مهر، اولين مرحله طرح پايش و نظارت بازار ICT با همكاري سازمان تعزيرات حكومتي، شركت ارتباطات زيرساخت، سازمان حمايت مصرف‌كنندگان و توليدكنندگان، پليس نظارت بر اماكن عمومي ناجا، سازمان فناوري اطلاعات، پليس فتا ناجا و سازمان نظام صنفي رايانه‌اي كشور در 31 استان كشور اجرا شد.

 

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

منصفانه ترین تعرفه اینترنت تمامی اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت ثابت در کشورمان که به ارائه سرویس‌های مبتنی بر ADSL و VDSL می‌پردازند، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارائه‌ی سرویس‌های غیرحجمی هستند. طبق گفته وزیر...
سامسونگ بیشترین میزان نیمه رسانای جهان را در سال ۲۰۱۷ مصرف کرده است ...
روشی برای دفع گرما از قطعات الکترونیکی با ترکیب نیترید بور با گرافن، ابزاری ساخته شده که می‌تواند گرما را با کارایی بسیار بالا از قطعات الکترونیکی خارج کند. به گزارش ملکانه : محققان آزمایشگاه پیر آیگرین در فرانسه با استفاده...
اطلاعات اولیه از مرسدس EQ C؛ اولین خودرو تمام الکتریکی بنز شکار شد ...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب