»   موفقیت و شادکامی, وبگردی  »    اگر این ۸ نشانه را داشته باشید در آینده به شدت موفق خواهید بود!
۵ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۳:۱۳

 اگر این ۸ نشانه را داشته باشید در آینده به شدت موفق خواهید بود!

 اگر این ۸ نشانه را داشته باشید در آینده به شدت موفق خواهید بود!

به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ این موارد همچنین راجع به دیدگاه یا نقطه نظرات هم می‌باشند. داشتن چشم اندازی مناسب به شما قدرتی بی پایان می‌دهد که با آن می‌توانید به موفقیت‌های بزرگ در زندگی‌تان دست پیدا کنید. این موارد قرار است راه و رسم موفق شدن را به شما نشان بدهند.

رعایت این موارد نه تنها پیامدهای خوبی را در پی خواهد داشت بلکه تداوم این پیامدهای خوب را در طول زندگی‌تان تضمین خواهد کرد. پس در ادامه با دیجی رو همراه باشید.

چیزی که به آن علاقه دارید را پیدا کرده‌اید

بعضی افراد زودتر از دیگران متوجه می‌شوند که در زندگی چه می‌خواهند و به همین دلیل هم از سنین جوانی برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند. در مورد یک سری دیگر از افراد اینگونه است که چیزی که به آن علاقه دارند خودش باید پیدا شود! اشتیاق و علاقه‌ی شما لزوما نباید در چیزی باشد که در آن مهارت دارید؛ چراکه ممکن است تا سطحی حرفه‌ای در یک چیزی خوب باشید اما آن چیز یا آن کار شما را به هیجان نیاورد. به بیان ساده باید گفت که علایق آن چیزهایی هستند که شما حاضرید در قبال گرفتن یا بدست آوردن هیچ چیز آنها را انجام بدهید!

چرخه‌ی زندگی ۵ صبح تا ۹ شبی ندارید

انسان‌های موفق نه تنها می‌دانند که چطور باید از کاری که انجام بدهند لذت ببرند، بلکه می‌دانند که چطور باید آن را طوری انجام دهند که سرگرم کننده باشد. این رویه به شما کمک می‌کند که حس کنید کاری که انجام می‌دهید فقط از سر اجبار و وظیفه نیست، بلکه به آن علاقه هم دارید. شما باید نقطه‌ی سرگرم کننده و شادی آور کارتان را پیدا کنید وگرنه نمی‌توانید آن را ساعت‌ها و روزها پشت سر هم انجام دهید. آنهایی که می‌دانند چطور باید موفق شد می‌دانند که باید با ریتم معمول بیدار شدن ساعت ۵ صبح و خوابیدن ساعت ۹ شب خداحافظی کنند.

تمام کسانی که به شدت در زندگی‌شان موفق هستند همان ۲۴ ساعت شبانه روز را که همه می‌گذرانند، می‌گذرانند اما تفاوت آنها این است که سعی می‌کنند بیشترین بهره را از ساعات کاری ببرند. حواستان باشد که معنای سرگرمی با راحتی فرق دارد، چراکه فقط در نظر داشتن راحتی مانع رسیدن به موفیت می‌شود.

شما می‌توانید بر روی کاری که انجام می‌دهید طولانی مدت تمرکز کنید

افراد موفق قدرت تمرکز بینظیری دارند. آنها با اینکه فکرشان درگیر مشکلات شخصی و کاری‌شان هست باز هم به اهدافشان می‌رسند. کلید دست یابی به چیزهای زیاد در زندگی تمرکز کردن مثل لیزر است! افراد موفق اول یک تصویر کلی از کاری که باید انجام شود را در نظر می‌گیرند و سپس به نوبت توجهشان را بر روی نقاط کوچکی که آن تصویر بزرگ را شکل می‌دهد متمرکز می‌کنند.

شما ترجیح می‌دهید که از منطقه‌ی امن و راحت خود فرار کنید

افرادی که موفقیت‌های فوق العاده یا افسانه‌ای بدست آورده‌اند، این موفقیت‌ها را بدست نیاورده‌اند که راحت‌تر باشند! آنها موضع راحتی خود را شناسایی کرده و سعی کرده‌اند که از آن دوری کنند؛ چراکه شما زمانی به قدرت می‌رسید که در سختی بوده و راحت نبوده باشید!

ایده‌های جدید شما هیچ وقت تمامی ندارند

افراد موفق همیشه ایده‌های عالی‌ای دارند، اینطور نیست؟ آیا این اتفاق شانسی می‌افتد؟ مسلما نه! این رویه به شما این امکان را می‌دهد که سریع به ایده‌هایتان پر و بال دهید و آنها را عملی کنید و سپس به سراغ ایده‌های جدید بروید.

یعنی در واقع باعث می‌شود ایده‌هایی که می‌دهید برایتان سریع قدیمی و عادی شوند و به همین دلیل به دنبال راه‌های بهتر، جدیدتر و عملی تر باشید. دانشی که در حال حاضر دارید همیشه جوابگو و به درد بخور نخواهد بود. شما باید به یادگیری، تغییر،‌پیشرفت و داشتن ایده‌های جدید ادامه بدهید و بدین طریق است که در زندگی به پیشرفت می‌رسید!

همیشه سعی در بهتر کردن خودتان دارید

افراد موفق می‌دانند که پیشرفت کردن هیچ سقفی ندارد. شما دائم باید در زندگی در حال یادگیری، رشد و بهبود باشید. هرگونه پیشرفتی که می‌خواهید در زندگی‌تان ایجاد کنید باید به یکی از جنبه‌های دائمی و همیشگی زندگی‌تان تبدیل شود وگرنه تداوم نخواهد داشت. یک مثال ساده از این مورد افرادی هستند که می‌خواهند رژیم بگیرند اما رژیم گرفتنشان چند روز یا چند هفته بیشتر دوام نمی‌آورد.

ماموریت شما بهتر کردن زندگی دیگران است

افراد موفق در زندگی‌شان بسیار برای دیگران ارزش قائل هستند واین قضیه تصادفی نیست! آنها دست به کارهای مختلفی می‌زنند تا بلکه بتوانند گرهی را از کاری بازکنند. مخاطبینی که با آنها سر و کار دارید را بشناسید و سعی کنید با مشکلات آنها بهتر از خودشان آشنایی داشته باشید.

در مورد این موضوع که افرادموفق عموما پولدار هم هستند باید گفت که این پول نتیجه‌ی ارزشی است که برای دیگران قائل شده و خدمتی است که به آنها کرده‌اند.(‌به این نکته هم باید توجه داشت که هر فرد موفقی لزوما پولدار نیست و هر فرد پولداری هم لزوما موفق یا کار درست نیست!)

هیچگاه به چالش‌ها نه نمی‌گویند

بالاخره به یک طریقی باید پوست کلفت شوید! حتی بهترین‌ها هم در مسیر رسیدن به اهداف بارها با شکست مواجه می‌شوند. برای اینکه این طرز تفکر برایتان جا بیوفتند، موفقیت‌تان را با تعداد شکست‌هایی که تجربه می‌کنید بسنجید. اگر شما با یک سری شکست و مشکل برخورد نکنید، احتمالا یا هدفتان خیلی بزرگ نیست و یا تلاش لازم را برای رسیدن به هدفتان نکرده‌اید.

شاید تا الان دیگر متوجه شده باشید که موفقیت‌تان چقدر به کار کردن و پرورش خودتان بستگی دارد. خودتان را خوب بشناسید. با فهمیدن نقاط قوت خود به راحتی و به سرعت می‌توانید راه خود را پیداکنید. به یاد داشته باشید که ترس از شکست درواقع ترس از موفقیت است. شکست چیزی ارزشمند و اجتناب ناپذیر است! هر لحظه‌ای که در بیداری به سر می‌برید لحظه‌ای است که می‌توانید در آن گامی برای بهتر شدن زندگی‌تان بردارید.

سعی کنید هیشه در حرکت باشید و بدانید که ایستادن در یک نقطه فرقی با پسروی ندارد. اگر می‌خواهید برای رسیدن به موفقیت انگیزه به دست بیاورید، خودتان را از راحتی بیرون بکشید! آنقدر خودتان را در تنگنا قرار دهید که برای خلاص شدن از آن، یک پیشرفت و حرکت یک دفعه‌ای انجام دهید و به چیزی که میخواهید نزدیکتر شوید!

منبع:جام جم

انتهای پیام/

با این راهکارها در آینده موفق خواهید شد!

[uniplace_links]

آخرین مطالب این بخش موفقیت و شادکامی  , وبگردی

اعتیاد به بازی‌های رایانه‌ای بیماری روانی محسوب می‌شود؟ به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ در حالی که مطالعات زیادی موثربودن بازی های رایانه ای را در پیشگیری از افسردگی و زوال عقل (دمانس) نشان داده اند، اما سازمان بهداشت جهانی در فهرست...
راز و رمز صد ساله شدن داشتن طول عمر بالا همراه با سلامتی یکی از آرزو‌های دیرینه بشر است و امروز دانش پزشکی سبک زندگی سالم و راه‌های رسیدن به طول عمر بلند را به افراد نشان...
لحظه وقوع زلزله ٥/٢ ریشتری تهران و صدای وحشتناک ناشی از آن + کلیپ به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛  بر اساس مطالعات پژوهشگران سازمان زمین‌شناسی گسل ماهدشت -جنوب کرج گسل مسبب زمین‌لرزه 5.2 ریشتر شامگاه استان‌های البرز و تهران بوده است...
درآمد روزانه‌ 2 میلیونی متکدیان تهرانی!+ ویدئو به گزارش گروه وبگردی ملکانه؛ رضا قدیمی مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در مورد درآمد بالای متکدیان سخن گفت. ...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب