شیاطین سرخ برای خرید این ملی پوش بلژیکی، 24 میلیون پوند به اورتون پرداخت کردند اما او نتوانست انتظارات را برآورده کند.

سایت گل- مایکل اوون، مهاجم سابق منچستریونایتد، تاکید کرد که این باشگاه با خرید مارونه فلینی در تابستان گذشته دچار اشتباه شده است.

شیاطین سرخ برای خرید این ملی پوش بلژیکی، 24 میلیون پوند به اورتون پرداخت کردند اما او نتوانست انتظارات را برآورده کند.

این در حالی است که مویس پیش از آن، به دنبال مهاجمان زیادی، از تیاگو آلکانتارا تا آندر ارره را، بود اما در نهایت در خرید هیچ یک از آنها توفیقی نداشت.

اوون معتقد است اگر مویس به جای فلینی، راس بارکلی، دیگر بازیکن اورتون، را به خدمت می گرفت، خرید بهتری برای تیمش انجام داده بود.  

او به خبرنگاران گفت:” مویس انتظار داشت با خرید فلینی، بلافاصله نتیجه بگیرد. من او را برای بعضی تیم ها، یک بازیکن سطح بالا می دانم اما فکر نمی کنم او بازیکنی باشد که در منچستریونایتد موفق شود.

مویس می توانست با به خدمت گرفتن یک بازیکن دیگر از اورتون، شرایط بهتری برای تیمش فراهم کند.

آنگاه منچستریونایتد دارای دو نفر از بهترین بازیکنان جوان لیگ برتر می شد؛ عدنان یانوزای و راس بارکلی. این به معنای این بود که مویس می تواند از همین حالا به فکر ساختن تیمی برای فصول آینده باشد.”

اوون همچنین در مورد مسوت اوزیل، ستاره این فصل آرسنال صحبت کرد و اعلام کرد که این ملی پوش آلمانی، آن اندازه که خیلی ها می گویند، خوب نیست.

” آرسنال آن اندازه بازیکن در کلاس جهانی ندارد که مدعی اصلی قهرمانی باشد.

علی رغم این خیلی ها می گویند مسوت بازیکنی در کلس جهانی است، عدم تداوم او به معنای این است که کیفیت او تنها در بعضی از بازی های می بینیم.نمایش های خیلی خوب او در یکی دو بازی، با چند نمایش معمولی در بازی های بعدی همراهی می شود.”