»   دانش و فناوری  »   اولین دوره توان‌افزایی نهادهای ترویجی فناوری نانو برگزار شد
۲۴ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۲:۲۳

اولین دوره توان‌افزایی نهادهای ترویجی فناوری نانو برگزار شد

اولین دوره ‌توان‌افزایی نهاد‌های ترویجی فناوری نانو با حضور انجمن‌های علمی، هسته‌های علمی بسیج دانشجویی، شرکت‌های آموزشی‌-‌ ترویجی و گروه‌های نانو موسسه‌ها و پژوهشکده‌ها از سراسر کشور، صبح روز چهارشنبه، 23 بهمن ماه آغاز شد و تا روز جمعه 25 بهمن‌ماه به کار خود ادامه می‌دهد.

به گزارش سرویس علمی ایسنا، هدف از برگزاری این دوره آموزشی، افزایش همکاری بین نهادهای ترویجی و ستاد نانو، آشنایی نهادها و گروه‌های دانشجویی با اهداف، ساختار و برنامه‌های این ستاد، افزایش روحیه کارگروهی و انتقال تجربیات موفق و همچنین آگاهی از دغدغه‌ها و مشکلات گروه‌های دانشجویی و نهادهای ترویجی فناوری نانو اعلام شده است.

به نوشته سایت نانو، نهادها و گروه‌ها برای شرکت در این دوره از بالغ بر 30 شهر از 22 استان کشور گردهم‌ آمده‌اند. در مجموع 60 گروه و انجمن دانشجویی از 50 دانشگاه از سراسر کشور در این دوره حضور دارند.

در راستای آشنایی نهادها با ستاد توسعه فناوری نانو، یک مجموعه ارائه شامل 7 بخش به نام نانو در ایران در این دوره درنظر گرفته شده است که طی آن بخش‌های مختلف ستاد نانو (شبکه آزمایشگاهی، کارگروه صنعت و بازار، کارگروه ترویج و فرهنگ‌سازی، کارگروه توسعه منابع انسانی،‌ موسسه خدمات فناوری تا بازار، کارگروه سیاستگذاری) به معرفی فعالیت‌ها، آیین‌نامه‌ها و حمایت‌های ستاد نانو و همچنین بررسی دستاوردها و پژوهش‌های موفق در کشور در حوزه نانو می‌پردازند.

همچنین در راستای افزایش روحیه کارگروهی، در طول برگزاری دوره توان‌افزایی دو بازی آموزشی با عنوان بانک جهانی و برج‌سازی برگزار می‌شود و طی آن شرکت‌کنندگان مورد آموزش و ارزیابی قرار می‌گیرند.

در اولین دوره توان‌افزایی نهادهای ترویجی فناوری نانو دو هم‌اندیشی، با عناوین «پانزدهمین هم اندیشی نهادهای ترویجی فناوری نانو» و «هم اندیشی شرکت‌های آموزشی و ترویجی» برگزار می‌شود.

انتهای پیام

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

گام عملی یک «زمین تخت گرا» برای اثبات عقیده خود شاید...
تلگرام در پاکستان مسدود شد به گزارش فون ورلد، به نظر...
این چتر هوشمند قابل ردیابی، آب و هوا را پیش بینی می کند ...
دهه ها تجربه ی مسابقه در کالبد سوپرماشین خیابانی بدون در - Dallara !!! سوپرماشین قصه ما،Dallara Stradale ,نه در دارد،نه سقف و نه شیشه ی جلو. به گزارش ملکانه : سوپرماشین قصه ما،Dallara Stradale ,نه در دارد،نه سقف و...


  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام اشتباه بود دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام تو فکر میکنی کیه دانلود آهنگ جدید اشوان به نام منو دریاب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب