»   اخبار حوادث واقعی  »   انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير
۲۱ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۲۶

انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير

مرد كارگري كه از يك شركت خصوصي اخراج شده بود، به قصد انتقام از زني كه كارفرمايش بود، تصاوير خصوصي او را سرقت و در سايت‌هاي اينترنتي منتشر كرد.

متهم همچنين در تماس‌هاي تلفني، اين زن را به مرگ، ربودن و آسيب رساندن به فرزند نوجوان وي تهديد كرده بود.

اردبیل نیوز: به گزارش جام‌جم، چندي پيش زني كه خود را مدير يك شركت خصوصي معرفي مي‌كرد، با حضور در شعبه 12 بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران با ارائه شكايتي عنوان كرد مرد غريبه‌اي در تماس تلفني او راتهديد به ربودن فرزندش و قتل اعضاي خانواده‌اش مي‌كند.

در پي اين شكايت، پرونده در اختيار ماموران كلانتري 134 شهرك قدس تهران قرار گرفت و جستجو براي دستگيري مزاحم تلفني آغاز شد.

در ادامه معلوم شد متهم مزاحم با شماره تلفن‌هايي كه نام و نشاني مالك آن مشخص نيست يا از تلفن‌هاي همگاني با شاكي تماس گرفته و براي وي و خانواده‌اش مزاحمت ايجاد كرده و تهديد مي‌كند تا چند روز ديگر يكي از اعضاي اين خانواده كشته خواهد شد.

در حالي كه تحقيقات ادامه داشت، زن شاكي بار ديگر با حضور در مركز پليس، اطلاعات جديدي را در اختيار آنها قرار داد و گفت: از چند روز پيش مردان غريبه‌اي با تلفن همراه و منزلم تماس مي‌گيرند و عنوان مي‌كنند تصاوير مرا را در اينترنت ديده و با شماره‌هاي درج شده در آن تماس گرفته‌اند تا مرا ملاقات كنند.

شاكي اضافه كرد: با شنيدن اين حرف‌ها شوكه شده و با بررسي سايت‌هاي اينترنتي متوجه شدم، گفته‌هاي تماس گيرندگان صحت دارد و فردي تصاوير شخصي و شماره‌هاي تماسم را در اينترنت قرار داده است. ساعاتي بعد مزاحم تلفني مرموز دوباره با من تماس گرفت و گفت علاوه بر انتشار تصاوير شخصي‌ات در اينترنت، بزودي يكي از اعضاي خانواده‌ات را خواهم كشت.

ارسال پيام‌هاي اينترنتي تهديدآميز

با اطلاعات به‌دست آمده از شاكي، ماموران دريافتند، مزاحم تلفني براي همكاران و رقباي زن شاكي ـ مدير شركت خصوصي ـ از طريق پست الكترونيكي پيام‌هايي ارسال كرده و با بد جلوه دادن شخصيت وي، از آنها خواسته تا با او همكاري نكنند و در غير اين صورت به آنها آسيب خواهد رساند.

در اين مرحله ماموران اطمينان يافتند فردي كه براي شاكي ايجاد مزاحمت مي‌كند، قصد انتقامگيري دارد.

ردپاي زن و مرد اخراجي از محل كار

در مرحله بعدي با تحقيق از زن شاكي معلوم شد، پيش از اين يك زن و مرد جوان در شركت وي كار مي‌كردند كه پس از مدتي به دليل رفتار نامناسب آنها در محل كار به هر دو تذكر داده اما آنها همچنان با رفتار‌هاي غيراخلاقي خود براي ديگران ايجاد مزاحمت مي‌كردند.

در ادامه مشخص شد، مدير زن كه از رفتار دو كارگرش به ستوه آمده بود، ابتدا زن جوان و مدتي بعد مرد جوان را از كار اخراج مي‌كند و ديگر از آنها اطلاعي نداشته است بنابراين، زن و مردي كه از محل كار شاكي اخراج شده بودند، به عنوان تنها مظنون‌هاي حادثه تحت تعقيب قرار گرفتند.

تا اين‌كه چند روز پيش ماموران انتظامي اطلاع يافتند يكي از متهمان (مرد جوان) به خانه‌اي در خيابان نبرد جنوبي تهران دررفت و آمد است.

دستگيري مرد متهم

بنابراين، ماموران انتظامي پس از هماهنگي قضايي با بازپرس شعبه 12 دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران، عازم محل شدند اما متهم آنجا حضور نداشت.

ماموران در بررسي خانه وي يك دستگاه رايانه و گوشي تلفن همراه كشف كردند و معلوم شد متهم آخرين مزاحمت‌هاي تلفنياش را با اين گوشي انجام داده و از طريق همان رايانه تصاوير خصوصي زن شاكي را در اينترنت منتشر كرده است.

ماموران اين خانه را به‌طور نامحسوس زيرنظر گرفتند تا سرانجام ساعاتي بعد متهم هنگام ورود به محل، دستگير و به مركز پليس منتقل شد.

وي در بازجويي پس از اظهارات متناقض با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از مرد جوان ـ متهم ـ ادامه دارد.

اين در حالي است كه جستجوي پليس براي يافتن زن جواني كه با متهم آشنايي داشته و پيش از وي از محل كارشان اخراج شده بوده، ادامه دارد تا مشخص شود آيا او هم در اجراي نقشه اين انتقامگيري با وي همدست بوده است يا نه؟

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

اولین تصاویر از خرابی زلزله در شهرستان سرپل ذهاب /...
زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷.۳ ریشتر کرمانشاه و کمی بعد پس لرزه ۴.۶ ریشتری حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند.به گزارش ملکانه، زلزله شدید 7.3 ریشتری به مشخصات ذیل کرمانشاه را لرزاند. بزرگی: 7.3  محل وقوع: استان کرمانشاه - حوالی...
زلزله ای به بزرگی ۳.۴ ریشتری صبح امروز حوالی شهرستان پردیس در استان تهران را لرزاند.به گزارش سایت خبری ملکانه، زلزله ای به بزرگی ۳.۴ ریشتر در عمق ۱۲ کیلومتری زمین ساعت ۷ و ۵۰ دقیقه و ۲۲ ثانیه شهرستان...
راننده شیطان صفتی که با کمین در مسیر فرودگاه‌های تهران زنان و دختران جوان را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار می‌داد، در عملیاتی غافلگیرانه‌ای در خانه‌اش دستگیر شد.شامگاه ۳۱ مرداد ماه زن ۳۰ ساله که پزشک متخصص زنان...

2 دیدگاه برای انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير

 1. مونا
  0

  من عاشق خبرای حوادث شمام

 2. احمدی
  0

  جالبه ممنون • دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

  دانلود آهنگ جدید مهدی مدرس به نام بعد تو

  دانلود آهنگ جدید محمد زندوکیلی به نام خواب پاییزی دانلود آهنگ جدید سینا شعبانخانی به نام نزدیکای پاییز دانلود آهنگ جدید فرزاد فرخ به نام هوای تو دانلود آهنگ جدید سیروان خسروی و زانیار خسروی به نام نمیرم عقب
  جدیدترین ترانه ها
 • آخرین مطالب