»   اخبار حوادث واقعی  »   انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير
۲۱ آذر ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۲۶

انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير

مرد كارگري كه از يك شركت خصوصي اخراج شده بود، به قصد انتقام از زني كه كارفرمايش بود، تصاوير خصوصي او را سرقت و در سايت‌هاي اينترنتي منتشر كرد.

متهم همچنين در تماس‌هاي تلفني، اين زن را به مرگ، ربودن و آسيب رساندن به فرزند نوجوان وي تهديد كرده بود.

اردبیل نیوز: به گزارش جام‌جم، چندي پيش زني كه خود را مدير يك شركت خصوصي معرفي مي‌كرد، با حضور در شعبه 12 بازپرسي دادسراي ناحيه 2 تهران با ارائه شكايتي عنوان كرد مرد غريبه‌اي در تماس تلفني او راتهديد به ربودن فرزندش و قتل اعضاي خانواده‌اش مي‌كند.

در پي اين شكايت، پرونده در اختيار ماموران كلانتري 134 شهرك قدس تهران قرار گرفت و جستجو براي دستگيري مزاحم تلفني آغاز شد.

در ادامه معلوم شد متهم مزاحم با شماره تلفن‌هايي كه نام و نشاني مالك آن مشخص نيست يا از تلفن‌هاي همگاني با شاكي تماس گرفته و براي وي و خانواده‌اش مزاحمت ايجاد كرده و تهديد مي‌كند تا چند روز ديگر يكي از اعضاي اين خانواده كشته خواهد شد.

در حالي كه تحقيقات ادامه داشت، زن شاكي بار ديگر با حضور در مركز پليس، اطلاعات جديدي را در اختيار آنها قرار داد و گفت: از چند روز پيش مردان غريبه‌اي با تلفن همراه و منزلم تماس مي‌گيرند و عنوان مي‌كنند تصاوير مرا را در اينترنت ديده و با شماره‌هاي درج شده در آن تماس گرفته‌اند تا مرا ملاقات كنند.

شاكي اضافه كرد: با شنيدن اين حرف‌ها شوكه شده و با بررسي سايت‌هاي اينترنتي متوجه شدم، گفته‌هاي تماس گيرندگان صحت دارد و فردي تصاوير شخصي و شماره‌هاي تماسم را در اينترنت قرار داده است. ساعاتي بعد مزاحم تلفني مرموز دوباره با من تماس گرفت و گفت علاوه بر انتشار تصاوير شخصي‌ات در اينترنت، بزودي يكي از اعضاي خانواده‌ات را خواهم كشت.

ارسال پيام‌هاي اينترنتي تهديدآميز

با اطلاعات به‌دست آمده از شاكي، ماموران دريافتند، مزاحم تلفني براي همكاران و رقباي زن شاكي ـ مدير شركت خصوصي ـ از طريق پست الكترونيكي پيام‌هايي ارسال كرده و با بد جلوه دادن شخصيت وي، از آنها خواسته تا با او همكاري نكنند و در غير اين صورت به آنها آسيب خواهد رساند.

در اين مرحله ماموران اطمينان يافتند فردي كه براي شاكي ايجاد مزاحمت مي‌كند، قصد انتقامگيري دارد.

ردپاي زن و مرد اخراجي از محل كار

در مرحله بعدي با تحقيق از زن شاكي معلوم شد، پيش از اين يك زن و مرد جوان در شركت وي كار مي‌كردند كه پس از مدتي به دليل رفتار نامناسب آنها در محل كار به هر دو تذكر داده اما آنها همچنان با رفتار‌هاي غيراخلاقي خود براي ديگران ايجاد مزاحمت مي‌كردند.

در ادامه مشخص شد، مدير زن كه از رفتار دو كارگرش به ستوه آمده بود، ابتدا زن جوان و مدتي بعد مرد جوان را از كار اخراج مي‌كند و ديگر از آنها اطلاعي نداشته است بنابراين، زن و مردي كه از محل كار شاكي اخراج شده بودند، به عنوان تنها مظنون‌هاي حادثه تحت تعقيب قرار گرفتند.

تا اين‌كه چند روز پيش ماموران انتظامي اطلاع يافتند يكي از متهمان (مرد جوان) به خانه‌اي در خيابان نبرد جنوبي تهران دررفت و آمد است.

دستگيري مرد متهم

بنابراين، ماموران انتظامي پس از هماهنگي قضايي با بازپرس شعبه 12 دادسراي عمومي و انقلاب ناحيه 2 تهران، عازم محل شدند اما متهم آنجا حضور نداشت.

ماموران در بررسي خانه وي يك دستگاه رايانه و گوشي تلفن همراه كشف كردند و معلوم شد متهم آخرين مزاحمت‌هاي تلفنياش را با اين گوشي انجام داده و از طريق همان رايانه تصاوير خصوصي زن شاكي را در اينترنت منتشر كرده است.

ماموران اين خانه را به‌طور نامحسوس زيرنظر گرفتند تا سرانجام ساعاتي بعد متهم هنگام ورود به محل، دستگير و به مركز پليس منتقل شد.

وي در بازجويي پس از اظهارات متناقض با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از مرد جوان ـ متهم ـ ادامه دارد.

اين در حالي است كه جستجوي پليس براي يافتن زن جواني كه با متهم آشنايي داشته و پيش از وي از محل كارشان اخراج شده بوده، ادامه دارد تا مشخص شود آيا او هم در اجراي نقشه اين انتقامگيري با وي همدست بوده است يا نه؟

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

به نقل از یاهو،سخنگوی  پلیس گفته دخترنگون بخت پس ازتجاوزوحشیانه با اصابت 19 ضربه چاقو کشته شده است. در پی این واقعه هولناک بار دیگر مردم خشمگین به خیابانها ریخته و دست به تظاهرات زدند. با وجود اعتراض های گسترده مردم...
به نقل از میرر، متهم « کریستوفر هاوتمن » 44 ساله در نوامبر 2015 میلادی یا «شانون دیتریش» ازدواج کرد.اما او یکسال بعد هم با دخترخوانده 18 ساله اش به نام «کیلی »هم عروسی کرد. راز ازدواج دوم این مرد هنگامیکه...
ماجرای شی نورانی در آسمان تهران و دماوند نور و دود دیده شده صبح امروز در آسمان تهران، ناشی از تمرین تاکتیکی پرنده‌های بال ثابت و سیار و همچنین پهپادهای نیروی هوا فضای سپاه بوده است. روابط عمومی نیروی هوافضای سپاه پاسداران...
این وزارتخانه دیروز خاطرنشان کرد: 13 کشتی نجات و امداد در حال تحقیق و جست‌و‌جو هستند تا شاید نشانه‌ای از31 گمشده پیدا شود. دراین بیانیه با اشاره به عملیات بزرگ امداد ونجات تأکید شده بارش باران و وزش باد شدید هم...

2 دیدگاه برای انتقام كارگر اخراجي از خانم مدير

 1. مونا
  0

  من عاشق خبرای حوادث شمام

 2. احمدی
  0

  جالبه ممنون


 • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

  کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

  دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
  جدیدترین ترانه ها


 • آخرین مطالب