»   اخبار سیاسی  »   انتخابات با امنيت كامل در اردبيل در جريان است
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۵:۴۳

رئیس ستاد انتخابات استان:

انتخابات با امنيت كامل در اردبيل در جريان است

انتخابات يازدهمین دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اردبيل با امنيت و سلامت كامل در حال برگزاري است.

به گزارش اردبیل نیوز، رئيس ستاد انتخابات استان اردبيل گفت: انتخابات يازدهمین دوره رياست جمهوري و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اردبيل با امنيت و سلامت كامل در حال برگزاري است.
به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان، عباس دست باز افزود: مشكلي در روند برگزاري انتخابات در استان اردبيل وجود ندارد و راي گيري با سلامت و آرامش در جريان است .
وي با بيان اينكه مردم استان اردبيل از ابتداي شروع راي گيري در استان با شور و اشتياق در پاي صندوق هاي راي حاضر شده اند از افزايش شور و شوق انتخاباتي در ساعات بعد از ظهر در استان خبر داد.
دست باز با اشاره به این که  پايان زمان قانونی انتخابات  ساعت ۱۸ امروز می باشد، تصریح کرد: به دليل استقبال مردم براي شركت در انتخابات در ساعات عصر به احتمال زياد ستاد انتخابات کشور ساعت راي گيري را  تمديد خواهد کرد..


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب