سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان با اشاره به مشکلات مالی این تیم، گفت: مسئولان به داد داماش برسند. ناظمی اعلام کرد که داماش در بدترین شرایط چند سال اخیر خود قرار دارد.

Normal
0

false
false
false

EN-US
X-NONE
AR-SA

MicrosoftInternetExplorer4

سایت گل – عصر آدینه در کنفرانس خبری بعد از دیدار داماش گیلان و فولاد خوزستان، افشین ناظمی در حالی که بسیار برافروخته و ناراحت به نظر می رسید گفت: روی اشتباه داوری و بازیکنمان گل خوردیم.

وی با بیان اینکه بازی خوب و پایاپایی بود، افزود: داور آفساید چند متری را نگرفت و همان توپ پس از اوت شده به گل فولاد تبدیل شد. سرمربی داماش گیلان بااشاره به اینکه بازیکنانمان امروز مظلوم واقع شدند، گفت: داماش با غیرت‌ترین بازیکنان را دارد و سه سال است بازیکنان مظلومانه با داماش تمرین می‌کنند ولی به بازیکنان داماش کم‌لطفی شد. ما درست از نقطه قوت مان که حمایت تماشاگران بود لطمه خوردیم. در بازی برابر ذوب آهن همین تماشاگران ما را به جلو هل دادند و دوپینگ روحی ما شدند و امروز همین یار دوازدهم با اعتراضات خود ترمز تیم ما را کشیدند.

ناظمی تصریح کرد: هفته گذشته بازیکنانمان به دلیل مشکلات مالی یک جلسه تمرین نکردند، از مسئولان خواهش کردیم و از آنان متشکر م و می‌دانم که کارهای اداری زمان‌بر است. اما انتظارش را نداشتیم که هنوز بازی شروع نشده هواداران تیم ما را به چالش بکشند.

وی با اشاره به اینکه پنج بازیکن خروجی دادیم ولی نتوانستیم حتی یک بازیکن جذب کنیم، خاطرنشان کرد: بازیکنان داماش مردانه در برابر مشکلات مالی تیم ایستاده‌اند و به عشق مردم رشت تیم را ترک نکردند. اما امروز همین هواداران همیشگی پشت تیم ما را خالی کردند.