»   اخبار سیاسی  »   افشاگری بادیگارد شاهزاده های سعودی از همجنس بازی و جنایات این خاندان
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۲۷

افشاگری بادیگارد شاهزاده های سعودی از همجنس بازی و جنایات این خاندان

این سرباز بریتانیایی که بیش از ده سال برای شاهزاده های خاندان سلطنتی عربستان خدمت کرده است، مدعیست که این شاهزادگان مرتکب اعمالی شده اند که به ذهن هیچ انسانی خطور نمی کند.

افکارنیوز _ به گزارش النخیل، مارک یانگ، بادیگارد سابق خاندان سلطنتی آل سعود در کتابی تخت عنوان ” محافظ سعودی” از فساد و افتضاحات شاهزادگان سعودی از قبیل ملک فهد بن عبدالعزیز، طلال بن عبدالعزیز، شاهزاده امیر فواز بن عبدالعزیز و همچنین دختران و پسران این خاندان و فرزندان پادشاه عربستان پرده برداشته است.

به گزارش افکار نیوز ، این سرباز بریتانیایی که بیش از ده سال برای شاهزاده های خاندان سلطنتی عربستان خدمت کرده است، مدعیست که این شاهزادگان مرتکب اعمالی شده اند که به ذهن هیچ انسانی خطور نمی کند. وی گفت: الان که به کارهای آنها فکر می کنم عذاب وجدان می گیرم و در عذابم از اینکه مدتی را برای آنها کار کرده ام.

او که از نزدیکان شاهزاده های سعودی بوده است مدعی شد که آنها فاسد، قمار باز، دزد، متجاوز به عنف ، همجنسگرا و از مصرف کنندگان مواد مخدر هستند. مارک یونگ گفت که این شاهزادگان با دین بازی می کنند، در حالی به غارت اموال و دستکاری در بودجه مشغولند و ادعا دارند که آنها را در راه مردم صرف می کنند.

وی در ادامه با ذکر نام چند تن از شاهزاده های سعودی گفت: شاهزاده احمد بن عبدالعزیز، قمارباز، معتاد به مشروب و مواد مخدر و جنایتکار بوده است. همچنین شاهزاده فیصل بن فهد نیز همجنسگرا، قاتل، فروشنده و معتاد به مواد مخدر بود که هرچند او خودش رئیس سازمان مبارزه با مواد مخدر عربستان بود ولی درنهایت در اثر مصرف زیاد مواد مخدر درگذشت.

همچنین شاهزاده فواض بن عبدالعزیز یکی از قماربازان بزرگ عربستان بود که بخش زیادی از ثروت خود را در راه قمار حیف و میل کرد. او که ساکن مکه مکرمه بود،به مواد مخدر و مصرف مشروبات الکلی اعتیاد داشت.

شاهزاده عزالدین بن عبدالعزیز نیز از دیگر شاهزاده های همجنس باز خاندان آل سعود درنتیجه همجنس بازی مبتلا به ایدز شد و سرانجام نیز در اثر این بیماری درگذشت.

او مدعیست شاهزاده محمد بن فهد؛ سعود بن نایف و میاء بنت مشعل از شاهزادگان دیگر آل سعود هستند که او آنها را از نزدیک می شناخته است و آنها بخش زیادی از ثروت خود را به قمار بازی اختصاص داده اند.

وی همچنین دلیل جدایی شاهزاده مشاری بن سعود از همسرش ، شاهزاده عنود را (که مارک یونگ زمانی از محافظان شخصی آنها بوده است) روابط جنسی نامشروع ذکر می کند و مدعیست که عکس هایی که از یک فیلم با مضمون روابط نامشروع شاهزادگان عرب در صحرا بعد از اینکه به دست خالد بن عبدالعزیز می رسد باعث خشم او از انگلیسی ها و قطع روابط با این کشور می شود.

به گفته مارک یاونگ، شاهزاده عنود تصاویری از خود را با لباس شنا برای دوست پسر خود در امارات ارسال کرده بود و در نهایت این موضوع سبب طلاق آنها شد.

وی در ادامه خطاب به مردم عربستان گفت: تاریخ قرون گذشته خود را بخوانید تا بشناسید چه کسانی رفتند و چه کسانی آمدند. دین شما بزرگترین است اما آنچه که من در شهرهای شما دیدم بدترین است!


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

ظریف در این برنامه گفت: صحبت های دیشب ترامپ آنچه کاملا مشهود بود ادبیات غیر مناسب ایشان در صحبت هایشان بود. این ادبیات را نیز کم و بیش از مجمع عمومی سازمان ملل نیز شاهد بودیم. من از صبح امروز...
ترامپ: هر چه می‌توانید از تهران پول بگیریدبه نوشته روزنامه دیلی‌میل، رییس جمهور دونالد ترامپ به متحدان آمریکا در اروپا گفت که نگران تحریم‌های خصمانه‌ای که آمریکا ممکن است علیه ایران وضع کند، نباشند.در واقع ترامپ گفت که به ترزامی...
«در دو روز گذشته بحث‌ها بر سر تغییر نظام سیاسی ایران و بازگشت به نظام پارلمانی بیشتر از هر زمان دیگری داغ شد. داستان نیز از مصاحبه عزت‌الله یوسفیان ملا، رییس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس آغاز شد. یوسفیان ملا...
دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان با انتشار عکسی در اینستاگرام متنی معنادار منتشر کرد.حسن روحانی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نوشت: زمانی که لشکر حر مقابل کاروان امام حسین(ع) قرا گرفت و مانع از این شد که امام حسین(ع) راهی...


  • دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام کم آوردم

    دانلود آهنگ جدید فریدون آسرایی به نام صبر و قرارم دانلود آهنگ جدید سالار عقیلی به نام کلنل دانلود آهنگ جدید حجت اشرف زاده به نام نگاه آخر دانلود آهنگ جدید حبیب به نام تو حسینی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب