»   یک خبر ویژه  »   اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز در اردبیل
۱۹ اسفند ۱۳۹۲ , ساعت ۲:۰۸

اعلام محدودیت‌های ترافیکی نوروز در اردبیل

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: محدودیت‌های ترافیکی طی تعطیلات نوروزی در محورهای ارتباطی استان اردبیل اجرا می‌شود.

علی حیدری در نشست با مدیران کل دستگاه‌های زیرمجموعه راه و شهرسازی در استان اردبیل، توسعه متوازن شهری و تحلیل سرانه کاربری‌های عمومی ار از اهداف این اداره کل دانست، افزود: در این 21 ماه 128 هکتار بافت فرسوده در شهرهای مختلف استان احیا شده و جریمه سنگین نیز برای سازندگان غیرمجاز ساختمان با همکاری دستگاه‌های دیگر تصویب شد که این کار بسیار مفید بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه در شهرهای بالای 25 هزار نفر باید 43 هزار واحد ساخته شود که ما در این کار موفق عمل کردیم ، اضافه کرد : در خرداد 93 نیز 12 هزار واحد بهره‌برداری خواهد شد که فقط چیزی در حدود 6 هزار واحد کمبود خواهیم داشت.

وی با یا آوری اینکه در جاده‌های استان 205 کیلومتر روکش آسفالت و 500 کیلومتر از این جاده‌ها نیز لکه‌گیری شده است، افزود: 37 کیلومتر از جاده‌های استان بزرگراه شده است و 180 کیلومتر جاده روستایی در طی این 21 ماه آسفالت شده است.

حیدری خاطر‌نشان کرد: در 21 ماه گذشته 7500 شاخه گاردریل در جاده‌ها نصب شده و 12 میلیارد تومان صرف پروژه‌های ایمن‌سازی شهری و 145 میلیارد تومان نیز صرف ایمنی جاده‌ها شده است.

وی در خصوص برنامه‌های نوروزی اضافه‌کرد: از 10 اسفندماه اکیپ استقبال از مسافران در سطح شهرستان‌ها فعال شده و امسال نیز 43 اکیپ راهداری در راهدارخانه‌های استان خواهیم داشت.

وی بیان کرد: طرح دوم استقبال از مسافران از 25 اسفند ماه تا 25 فروردین خواهد بود و از شهرستان‌ها و مدیریت‌های برتر در امر استقبال تقدیر و تشکر خواهد شد.

به گزارش ایسنا، حیدری در ادامه از اجرای محدودیت‌های ترافیکی طی تعطیلات نوروزی در محورهای ارتباطی استان اردبیل خبر داد و افزود: در محورهای اردبیل- آستارا، اردبیل- سراب و خلخال- اسالم و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملان سوخت و موادفاسد شدنی طی روزهای یکم، دوازدهم، سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم فروردین ماه ممنوع است.

وی افزود: به منظور کاهش بار ترافیکی و افزایش ایمنی مسافران نوروزی از تردد انواع تریلر و کامیون به جز حاملان موادسوختی و فاسد شدنی در محور اردبیل- سرچم طی روزهای 27، 28 و 29 اسفندماه و همچنین یک، 12، 13، 14 و 15 فروردین ماه 93 جلوگیری می‌شود.

وی بیان‌کرد: در طرح نوروزی نیز اکیپ‌های استقبال نوروزی برای ارایه خدمات از 10 اسفندماه تشکیل شده و اصلاح تابلو، تعمیر ماشین‌آلات، لکه‌گیری و رفع نقاط حادثه‌خیز همچنان در دست انجام است.

 


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش یک خبر ویژه

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
بخشنامه وزرای قدیم و جدید صنعت، اگرچه حاشیه‌های بسیاری را در برداشت؛ اما فعالان بازار می‌گویند که حداقل قیمت را ۲۰ درصد کاهش می‌دهد؛ اما مردم همچنان نگران از ضعف نظارت در بازار هستند.به نقل از مهر، تجربه تلخ آزادسازی...
وزارت خزانه داری آمریکا ۲ شرکت و ۷ فرد ایرانی را تحریم کرد. به نقل از مهر،  وزارت خزانه داری آمریکا با انتشار بیانیه ای در پایگاه اطلاع رسانی خود اعلام کرد که ۲ شرکت و ۷ فرد ایرانی، در لیست...
ارومیه – ۱۶ سال از کلنگ زنی راه آهن سراسری ارومیه – مراغه می‌گذرد اما برخلاف تمامی وعده‌های مقامات کشوری و استانی، این طرح هنوز به سرانجام نرسیده است.خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: سکینه اسمی- اجرای راه‌آهن مراغه - ارومیه از...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب