»   اخبار شهرستان ها  »   اشتغال 535 دبیر در آموزش و پرورش اردیبل
۶ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۳:۰۴

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل خبر داد

اشتغال 535 دبیر در آموزش و پرورش اردیبل

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: حکم استخدام 535 دانشجوی تربیت معلم استان صادر شده است.

اردبیل نیوز: احمد محمودزاده در جلسه کارگروه اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: اشتغال این تعداد از دانشجویان اغلب شامل افراد بومی بوده که ضمن استخدام رسمی از مهر‌ماه حقوق دریافت می‌کنند.

این مسئول تصریح کرد: ما به عنوان مستخدم می‌توانیم آمار و ارقام آنها را در سامانه رصد وارد کنیم تا تعهد اشتغال استان اردبیل افزایش پیدا کند.

وی در ادامه سخنان خود ضرورت برداشته شدن محدودیت برای رشته‌های مختلف مشاغل خانگی را یادآور شد و افزود: نیازی نیست که ما دایره رشته‌های معرفی شده را از 340 مورد به 170 مورد تعدیل کنیم چرا که هر چه دامنه رشته‌ها بیشتر باشد زمینه برای اشتغال و رغبت و علاقمندی متقاضیان بیشتر می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ادامه داد: بهتر است دستگاه‌های اجرایی مجوزهای لازم را در این زمینه صادر کنند تا ضمن معرفی و تقویت رشته‌های مختلف در این زمینه یک رقابت و تبلیغ واقعی نیز شکل بگیرد.

*ایجاد اشتغال 480 نفری در حوزه کشاورزی

قائم‌مقام سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت: در هفته‌های گذشته 480 نفر در حوزه کشاورزی استان اردبیل اشتغال یافتند و ما با مشکل ثبت اطلاعات در سامانه رصد روبه‌رو هستیم به طوری که باید اطلاعات افراد بعد از بهره‌برداری واحدهای تولیدی ثبت شود.

اصغر پرتوی اظهار داشت: امیدواریم با اصلاح این رویه بتوانیم به سرعت اطلاعات افراد اشتغال یافته در حوزه کشاورزی را ثبت کنیم و به مانند بنیاد مسکن و راه و شهرسازی بتوانیم پروژه‌های تعریف شده قبل از اجرا را نیز در سامانه به ثبت برسانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس، در این جلسه مدیر صندوق مهر امام رضا (ع) استان اردبیل نیز با بیان اینکه در 9 ماه امسال 10 میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است، افزود: این تسهیلات از محل خود اشتغالی بوده که در قالب مشاغل خانگی نیز 440 مورد پرونده به بانک صادرات و رفاه معرفی شده است.

قدیر اللهوردیزاده با بیان اینکه این صندوق از منابع داخلی خود برای 393 پرونده 2 میلیارد و 800 میلیون تومان تسهیلات پرداخت کرده است، تصریح کرد: ما در تلاش هستیم تا با جابه‌جایی اعتبارات در برخی از شهرستان‌ها پرداختی‌ خود را تا پایان سال افزایش دهیم.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب