»   اخبار سیاسی  »   استقلال مملکت زمانی حفظ می‌شود که وحدت داشته باشیم
۲۱ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۸:۰۲

استقلال مملکت زمانی حفظ می‌شود که وحدت داشته باشیم

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر بر اساس عدالت برخورد کنیم هیچ قدرتی نمی‌تواند استقلال را از ما بگیرد اما اگر بر اساس عدالت برخورد نکنیم خودمان عامل استکبار و ظلم هستیم.

مسعود پزشکیان در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره ضرورت شرح صدر میان دولت و منتقدین با رعایت احترام متقابل در بیان دیدگاه‌ها، اظهار کرد: این بحث کاملا منطقی است. اگر گذشته را به یاد بیاورید زمان دولت آقای احمدی‌نژاد تا سه چهار سال کسی حرفی نمی‌زد، می‌گفتند صبر کنید می‌خواهند کار انجام دهند.

وی افزود: اما اکنون شش ماه نگذشته هر روز مباحث اقتصادی، صنعت، کشاورزی و … را مطرح می‌کنند که در هیچ کدام از اینها دولت مقصر نیست اما دولت را زیر سوال می‌برند و بعضا حرف‌هایی می‌زنند که در جاهایی حق است، اما مقصر شخص دیگری است. آنها را رها کرده و به دنبال شخص دیگر هستند که این کار اصلا منطقی نیست.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در چنین وضعیتی باید بیشتر از هر موقعی به وحدت داخلی توجه کنیم، گفت: اکنون در شرایطی هستیم که بیش از هر زمانی نیاز به وحدت داخلی و همصدایی داریم و اگر این همصدایی و وحدت در کشورمان نباشد از خارج راحت‌تر می‌توانند از ما امتیاز بگیرند و ما نباید این کار را انجام دهیم که آنها بتوانند دست به چنین اقدامی بزنند.

پزشکیان در ادامه با تاکید بر اینکه استقلال مملکت ما زمانی حفظ خواهد شد که ما وحدت داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اگر وحدت نداشته باشیم هر کاری هم که انجام دهیم به نتیجه نخواهد رسید. در نتیجه ما باید قدم اول را در داخل کشورمان برداریم. حق و حقوق همه را درست ببینیم، سهم همه را درست بپردازیم‌،‌ زیاده‌خواهی نکنیم و به دنبال انحصارطلبی هم نباشیم.

این نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: ما در برابر قومیت‌ها، ملیت‌ها، مناطق مختلف جغرافیایی و مذاهب مختلف کشور موظف هستیم که بر اساس عدالت با همه برخورد کنیم. اگر بر اساس عدالت برخورد کنیم هیچ قدرتی نمی‌تواند استقلال را از ما بگیرد اما اگر بر اساس عدالت برخورد نکنیم خودمان عامل استکبار و ظلم هستیم و باید از این موضوع بترسیم نه از خارج از کشور.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...


  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب