»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   استقلال بدون گل زده از روی نقطه پنالتی/ابراهیمی «پنالتی نزن»ترین
۳۰ دی ۱۳۹۶ , ساعت ۸:۵۲

استقلال بدون گل زده از روی نقطه پنالتی/ابراهیمی «پنالتی نزن»ترین


امید ابراهیمی که می‌توان او را یکی از بهترین پنالتی زنان فوتبال ایران دانست، حالا تبدیل به «پنالتی نزن» ترین بازیکن این فصل از رقابت‌های لیگ برتر شده است.

به نقل از مهر، در حالی که هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر را هم پشت سر گذاشتیم تیم فوتبال استقلال تهران هنوز در این فصل از روی نقطه پنالتی به گل نرسیده و این در حالی است که این تیم بارها از روی نقطه پنالتی تسلیم حریفان شده‌اند.

آبی پوشان در این فصل خیلی کم صاحب ضربه پنالتی شدند طوریکه داوران تنها ۲ بار به نشانه خطای پنالتی به سود این تیم در سوت خود دمیدند. یکبار در دیدار این تیم مقابل نفت تهران و یکبار هم در دیدار مقابل پدیده خراسان که هر دو پنالتی هم به گل تبدیل نشد تا آبی پوشان در ۲۰ هفته گذشته از لیگ برتر هیچ گلی از روی نقطه پنالتی به ثمر نرسانده باشند.

از سوی دیگر امید ابراهیمی که باید او را بهترین هافبک استقلال در یک دهه اخیر دانست و از بهترین پنالتی زنان فوتبال ایران بود، با هدر دادن هر دو ضربه پنالتی که نصیب تیمش شده به آمار صد در صد خراب کردن پنالتی رسید تا بتوان از او بعنوان پنالتی نزن ترین بازیکن لیگ برتر یاد کرد.

ابراهیمی که در همه سال‌های گذشته یکی از بهترین گلزنان استقلال و گلزن ترین هافبک فوتبال ایران بود، در این فصل هنوز موفق به گلزنی برای این تیم نشده است. 

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

بیست و سومین دوره مسابقات فوتبال پیش کسوتان جام زنده یاد یونس شکوری به ایستگاه پایانی خود رسید و طی آن چهره تیم های فینالیست در هفت رده سنی مشخص شد.به نقل از مهر، این مسابقات آذر ماه امسال با...
در سالی که تیم ملی فوتسال ایران به احتمال زیاد هر هفته اردوی آماده سازی خواهد داشت، چند بازی تدارکاتی برای این تیم پیش بینی شده است.به نقل از مهر، سال ۱۳۹۷ برای تیم ملی فوتسال ایران سال شلوغی به...
برگزاری بازی تدارکاتی تیم فوتسال المپیک ایران با تایلند در گرو رای کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارد.به نقل از مهر، تیم فوتسال المپیک ایران که زیر نظر علی صانعی خود را برای مسابقات المپیک جوانان جهان در آرژانتین مهیا می...
دیدار تیم های فوتبال فولاد خوزستان و استقلال...




  • آخرین مطالب