»   اخبار برگزیده, استخدام در تهران, استخدام در شهرستانها  »   استخدام در ادارات ثبت احوال سراسر کشور
۴ اسفند ۱۳۹۳ , ساعت ۱۶:۳۳

استخدام در ادارات ثبت احوال سراسر کشور

مشاور رئیس ثبت احوال کشور در امور استان‌ها از جذب نیرو دارای مدرک کارشناسی به بالا در ادارات تابعه سراسر کشور خبر داد و گفت: اسفند ماه امسال یا اوایل سال آینده ۹۰۰ نیروی انسانی در ادارات ثبت احوال سراسر کشور جذب‌ می‌شوند.

به گزارش ملکانه به نقل از تسنیم، محمود رشیدی‌فرد امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به حجم زیاد مراجعه‌کننده افراد حائز شرایط دارای مدرک لیسانس و بالاتر که دارای رشته دانشگاهی مرتبط با امورات مربوط به ثبت احوال است در ادارات ثبت احوال سراسر کشور جذب می‌شوند.

وی تصریح کرد: اسفند ماه امسال یا اوایل سال آینده اقدامات لازم برای جذب 900 نیروی انسانی در ادارات ثبت احوال سراسر کشور انجام می‌شود.

مشاور رئیس سازمان ثبت احوال کشور در امور استان‌ها ابراز کرد: به منظور ارائه خدمات با کیفیت‌تر به مراجعه کنندگان دفاتر پیشخوان به بخش‌های خصوصی واگذار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مردمی بودن سازمان ثبت احوال و به دنبال آن بالا بودن حجم مراجعه مردم به شعب و ادارات این سازمان ضروری است که امور تصدی گری به بخش‌های غیردولتی و خصوصی واگذار شود.

رشیدی‌فرد بر شناسایی دقیق مراکز پرتردد در مناطق هدف سراسر کشور به منظور ایجاد و راه‌اندازی دفاتر پیشخوان تاکید کرد و افزود: دفاتر پیشخوان باید در مناطقی که جنبه اقتصادی داشته و مکانی پرتردد بوده و متقاضیان فراوانی دارد احداث شوند.

وی از اجرای 20 درصد قانون خدمات مدیریت شهری در حقوق کارمندان ثبت احوال ابراز رضایت کرد و گفت: این اقدام شروع خوبی است اما لازم است که سایر کاستی ها از جمله تفاوت در سایر مزایای کارمندان سازمان ثبت احوال نسبت به کارمندان وزارت کشور تدابیری اندیشیده شود.

مشاور رئیس سازمان ثبت احوال کشور در امور استان‌ها اقدامات اداره کل قبت احوال استان زنجان را مطلوب دانست و تصریح کرد: این نعمت بزرگی است که مردم برای انجام کارهایشان به ادارات تابعه سازمان ثبت احوال کشور مراجعه می‌کنند.

آخرین مطالب این بخش اخبار برگزیده  , استخدام در تهران  , استخدام در شهرستانها

مجری برنامه نود سرانجام در برنامه خندوانه رامبد جوان شرکت کرد. ...
در حالیکه صدها محصول پرپشت کننده مو وجود دارد که برای بازگرداندن حجم و پرپشت کردن مو بکار می‌روند، اما مواد کاملا طبیعی بهتر از آنها هستند. هم اکنون چند درمان خانگی به شما معرفی می‌کنیم که ضخامت، بلندی و...
تراز سطح آب دریاچه ارومیه در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۰ به ۱۲۷۰٫۰۶ از سطح دریا رسید که این تراز پایین ترین سطح درطول ۲۰ سال گذشته بوده است. ...
با احتساب بی شکستی ایران برابر تیم ملی عمان وافزایش حداقل 5 روز تا بازی برابر تیم ملی فوتبال ژاپن که 5 روز دیگر به صورت دوستانه برگزار میشود بی شکستی ایران برابر آسیایی ها به 874 روز رسید. ...