»   اخبار شهرستان ها  »   استاندار اردبیل به دیدار علی دایی رفت
۲۲ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۳۵

در قدرشناسی از اسطوره فوتبال ایران و جهان

استاندار اردبیل به دیدار علی دایی رفت

استاندار اردبیل در قدرشناسی از اسطوره فوتبال ایران و جهان در محل اقامت سرخ پوشان به دیدار علی دایی رفت.

اردبیل نیوز: اکبر نیکزاد عصر امروز در این دیدار یک ساعته که در محل اقامت سرخ پوشان برگزار شد، اظهار داشت: ورزشکاران اردبیلی با همت مضاعف خود و به برکت دعای خیر مردم ولایی، بارها پرچم پرافتخار جمهوری اسلامی ایران را در مقابل انظار جهانیان به اهتزاز در آورده‌اند.

وی تصریح کرد: اهالی قدرشناس استان و ملت بزرگ ایران یاد و خاطره شیرین این افتخارات را هرگز فراموش نمی‌کنند.

نیکزاد خاطر نشان کرد: خانواده علی دایی از سال‌ها قبل و در زمانی که وی هنوز دوران کودکی و نوجوانی را سپری می‌کرد به عنوان خانواده‌ای مومن منشا اقدامات خیر بوده‌اند.

این مسئول اضافه کرد: این ورزشکار مردمی پس از کسب موفقیت‌های ممتاز ورزشی به سیره ارزشمند خانواده ادامه داده و چه در دوران بازیگری و چه در زمان مربیگری، منشا سربلندی برای تمام ایران و به ویژه جامعه سرافراز ورزشی شد.

وی با بیان این که دایی سبب افتخار ایران و استان اردبیل است، بیان کرد: این چهره سرشناس همیشه در عرصه فوتبال جهان و قاره پهناور آسیا زبانزد بوده و برای ما بسیار مهم است که او همیشه اعلام کرده فرزند ایران و اردبیل است.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، استاندار اردبیل یادآور شد: دایی اشخاص متعددی را به فوتبال ایران معرفی کرد و فوتبال دوستان بسیاری با الگوبرداری از دایی وارد فوتبال شدند.

نیکزاد در قسمت دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دایی در مسایل اجتماعی هم منشا خیر بوده و در مدرسه‌سازی، کمک به ایتام، دستگیری از نیازمندان، تأمین سرپناه برای مستضعفان و… مشارکت داشته است، ادامه داد: اشخاصی مثل دایی سرمایه‌ای برای تمام کشور می‌باشند.

در این دیدار صمیمی، علی دایی نیز گفت: من هر چه دارم از مردم است و همه داشته‌هایم را خالصانه برای مردم ایران و اردبیل صرف می‌کنم.

وی از استاندار اردبیل خواست تا در بارور شدن استعداد ورزشکاران این استان به ویژه در فوتبال با جذب اسپانسرها و سرمایه‌گذاران همتی والا داشته باشند.


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب