»   اخبار شهرستان ها  »   اردوی تیم ملی اسکی روی چمن کشور در جنگل فندقلوی نمین برپا شد
۳۱ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۳۷

بمنظور آماده سازی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان

اردوی تیم ملی اسکی روی چمن کشور در جنگل فندقلوی نمین برپا شد

در این اردوی دو هفته ای 12 نفر از اسکی بازان معروف کشور در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان با انجام تمرینات لازم خود را برای حضور در مسابقات مختلف کشوری و بین المللی آماده می کنند.

محمود غلامی مربی تیم اسکی روی چمن کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هدف از این اردو را آماده سازی تیم های ملی جوانان و بزرگسالان برای مسابقات مرحله اول تیم ملی و لیگ بین المللی ایران ذکر کرد.

وی گفت: حدود 10 سال است که ما اردوهای تیم ملی را در پیست اسکی فندقلوی استان اردبیل برگزار می کنیم و امسال هم از 26 خردادماه اردو در این پیست آغاز شده و تا پنجم تیرماه ادامه می یابد.

او افزود: امسال از نظر رنکینگ مسابقات سال سختی را پیش رو داریم و باید برنامه ریزی های خود را کامل تر کنیم تا بتوانیم در مسابقات پیش رو خوش بدرخشیم.

غلامی گفت: تیم اسکی جمهوری اسلامی در رده سنی جوانان دو سال است که جزو سه تیم برتر دنیا است و نفرات ما هم جزو سه نفر برتر دنیا بشمار می روند.

وی با بیان این که سطح مسابقات قهرمانی دنیا فوق العاده بالاست افزود: حدود 60 شرکت کننده از 13 کشور دنیا برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا اعلام آمادگی می کنند.

وی اظهار امیدواری کرد امسال این تیم بتواند در مسابقات قهرمانی دنیا حرکت رو به جلو داشته و مدال های سال های گذشته اش را تکرار کند.

مربی تیم اسکی روی چمن کشور گفت: در رده سنی بزرگسالان هم چند سال است که تیم ما جزو چهار تیم برتر دنیا است و نفراتمان هم جزو هشت نفر برتر دنیا محسوب می شوند.
او اظهار امیدواری کرد که اعضای این تیم بتواند امسال در مسابقات قهرمانی دنیا در ژاپن جزو شش نفر اول دنیا در رنکینگ بزرگسالان باشند.

سید جواد سید سرمربی تیم ملی اسکی روی چمن کشور هم در این اردو از شرکت این تیم در چهار مسابقه سخت طی دو سه ماه آینده خبر داد.

او گفت: اولین دوره مسابقات لیگ اسکی روی چمن سال 92 کشور در روزهای ششم و هفتم تیرماه در پیست بین المللی اسکی روی چمن فندقلوی نمین و روزهای دوازدهم و سیزدهم همین ماه در پیست دیزین برگزار می شود.

وی افزود: مسابقات بین المللی اسکی روی چمن 20 تیر در لبنان ، مسابقات قهرمانی جوانان جهان 12 مردادماه در کشور اتریش و مسابقات قهرمانی دنیا هم 12 شهریور در کشور ژاپن برگزار می شود


آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب