»   اخبار شهرستان ها  »   اردبیل در ارائه طرحهای توسعه کشاورزی دارای رتبه هشتم کشور است
۲ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۱۴:۳۲

اردبیل در ارائه طرحهای توسعه کشاورزی دارای رتبه هشتم کشور است

استاندار اردبیل از کسب رتبه هشتم کشوری توسط این استان به لحاظ ارائه و معرفی به بانکها جهت دریافت تسهیلات طی سال جاری خبر داد.

به گزارش مهر، اکبر نیکزاد شامگاه شنبه در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی استان افزود: رتبه اردبیل در پرداختیهای طرحها نیز در جایگاه پانزدهم کشوری است.

وی با بیان اینکه در مصوب شدن طرحها در بانک کشاورزی رتبه  12 کشوری را کسب کرده ایم، ابراز امیدواری کرد تا پایان سال جاری هم در تصویب و هم در پرداخت به جایگاه دهمی کشور در این زمینه ها برسیم.

استاندار اردبیل با بیان اینکه از آغاز به کار کارگروه توسعه کشاورزی استان بیش از چهار طرح مصوب و به بنکها معرفی شده است، یادآور شد: تاکنون دو هزار و 560 میلیارد ریال طرح برای پرداخت به بانک کشاورزی معرفی شده و 600 میلیارد ریال از این مبلغ مصوب شده است.

وی با بیان اینکه از طریق بانک کشاورزی استان با نرخ سود هفت درصد هزار و 320 میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان پرداخت می شود، افزود: تاکنون 330 میلیارد ریال عقد قرارداد و 290 میلیارد ریال از سوی این بانک پررداخت شده است.

در این جلسه 26 طرح بالای 500 میلیون ریال از شهرستانهای مختلف استان در زمینه های خرید ماشین  آلات  کشاورزی، احداث و توسعه واحد مرغ گوشتی، پروار بندی گوساله، پرورش ماهیان سرد آبی، احداث گلخانه و… به تصویب رسید.

علاوه براین 433 طرح زیر 500 میلیون ریال نیز با اشتغالزایی 440 نفر مورد تصویب قرار گرفت و متقاضیان واجد شرایط جهت دریافت تسهیلات بانکی به بانکهای عامل معرفی شدند.

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...