»   دانش و فناوری  »   ارائه تجربه‌هاي ملي 17 دانشگاه در کنفرانس آموزش الکترونیکی
۱۸ آذر ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۰۳

ارائه تجربه‌هاي ملي 17 دانشگاه در کنفرانس آموزش الکترونیکی


به گزارش خبرنگار مهر، با پايان مهلت ارسال مقاله به هشتمين‌ كنفرانس ملي و پنجمين‌ كنفرانس بين‌المللي يادگيري و آموزش الكترونيكي بيش ار 520 مقاله به اين كنفرانس ارسال شد.


فرايند داوري تا 21 آذر ادامه خواهد داشت و تا پايان آذرماه نتايج داروي اطلاع‌رساني خواهد شد.


پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد که ميزان مقالات رسيده به دبيرخانه این كنفرانس نشان دهنده استقبال محققان اين حوزه و اهميت اين رويداد علمي است به نحوی که تاكنون بيش از 17 دانشگاه كشور حمايت علمي خود را از اين كنفرانس اعلام کرده اند.


در اين دوره از برگزاري كنفرانس بخشي با عنوان تجربه‌هاي ملي در نظر گرفته شده كه در آن تمامي نهادهاي مرتبط با يادگيري الكترونيكي مي‌توانند تجربه‌هاي خود را در اين زمينه اعلام کنند.


 


 

آخرین مطالب این بخش دانش و فناوری

انیموجی تیم کوک سخنرانی بعدی‌ وی در دانشگاه دوک را اعلام کرد ...
نقش پررنگ استارتاپ‌ها در گشایش‌های اقتصادی رشد کسب و کارهای نوپا ،باعث افزایش تراکنش های بانکی است که سودآوری را به همراه خواهد داشت. به گزارش ملکانه : محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات وفناوری اطلاعات در هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک...
پلان؛ آشنایی با حفره های امنیتی اسپکتر و ملتداون در پردازنده ها ...
آیا Challegram تلگرام X اندرویدی ها خواهد بود؟ اگر از کاربران...

  • کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس

    دانلود آهنگ جدید مجید خراطها بنام بی رحمی دانلود آهنگ جدید حامد محضرنیا بنام شب یلدا دانلود آهنگ جدید امیر ایکس 2 بنام مغرور دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن
    جدیدترین ترانه ها


  • آخرین مطالب