»   اخبار سیاسی  »   ادعای کاخ سفید درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران
۲۹ دی ۱۳۹۱ , ساعت ۲۱:۲۳

ادعای کاخ سفید درباره تاثیر تحریم‌ها بر ایران

کاخ سفید ادعا کرد که جدیدترین هشدارهای رییس جمهور ایران درباره وضعیت اقتصادی این کشور نشان دهنده “تاثیر عمیق” تحریم‌ها علیه تهران است.

اردبیل نیوز: به گزارش ایسنا، کاخ سفید روز پنج‌شنبه با اشاره به اظهارات محمود احمدی‌نژاد، رییس جمهور ایران در مجلس گفت که هشدار وی درباره وضعیت اقتصادی ایران نشان می‌دهد که تحریم‌ها علیه ایران تاثیر داشته است.
به گزارش خبرگزاری فرانسه، جی کارنی، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز پنج‌شنبه گفت که اظهارات احمدی‌نژاد نشان می‌دهد که “تلاش‌های چند ملیتی، جامع و بین‌المللی برای اعمال تحریم علیه ایران موثر بوده و تاثیر عمیقی روی اقتصاد ایران داشته است.”
کارنی مدعی شد ایران تاوان سنگینی برای خودداری از عمل به وظایفش تحت قطع‌نامه‌های شورای امنیت سازمان ملل می‌پردازد و این امر هم‌چنان ادامه خواهد داشت.
سخنگوی کاخ سفید در بخش دیگری از اظهاراتش گفت که “مسیر متفاوتی” پیش روی ایران قرار دارد، به شرطی که تهران به طور جدی به اظهاراتش درباره باز گذاشتن برنامه‌های هسته‌یی‌اش درباره بازرسی‌های بین المللی متعهد باشد.
خبرگزاری فرانسه در ادامه گزارش خود به بخش‌هایی از اظهارات روز چهارشنبه رییس جمهور ایران درباره اقتصاد ایران و تغییر رویکرد فعلی برای اجتناب از تحریم‌های غرب اشاره کرد و به نقل از وی نوشت که یکی از راه حل‌ها تصمیم‌گیری نهایی درباره قطع وابستگی دولت ایران به درآمدهای نفتی است.
مقامات ایران همواره اعلام کرده‌اند تحریم‌های یک‌جانبه علیه کشورمان را به رسمیت نمی‌شناسند و در مقابل آن ایستادگی می‌کنند و به برنامه هسته‌یی در چاچوب مقررات آژانس ادامه می‌دهند.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

جمع یاران روحانی جمع شد ...
حفظ برجام و جلوگیری از بدعهدی‌های آمریکا، اولویت‌های سیاست خارجیِ دولت دوازدهم ...
اقدامات تعیین کننده نیروی زمینی سپاه در دفاع از امنیت ملی و کمک به محور مقاومت ...
آخوندی: نحوه رسیدگی نمایندگان به صلاحیت وزرا یک سرمایه اجتماعی ایجاد کرد ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام دیوونه

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام دیوونه

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی با نام نگاه تو دانلود آهنگ جدید شهاب مظفری بنام قسم دانلود آهنگ جدید رضا شیری به نام با معرفت دانلود آهنگ جدید امیر تتلو بنام منم با نداریم
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب