تاسفانه اعتراض برخی‌ها عادی شده و خیلی‌ راحت از کنار آنها می‌گذرند. البته درباره من همیشه اتفاق افتاده و اعتراض‌هایم گزارش می‌شود، چون از من انتظار ندارند که اعتراض کنم

سایت گل- منصور ابراهیم‌زاده در کنفرانس خبری پیش از دیدار راه‌آهن‌سورینت و نفت تهران حاضر شد و درباره لیگ و مسابقات عنوان کرد: هرچه رو به جلوتر می‌رویم بازی‌ها شرایط ویژه‌تری پیدا می‌کند. از این نظر که تیم‌های بالای جدول می‌خواهند خودشان را حفظ کنند، تیم‌های وسط جدول می‌خواهند بالاتر بیایند و پایین جدولی‌ها نیز می‌خواهند شرایط‌شان را بهتر کنند.

دیدار با نفت: در خصوص بازی هم باید بگویم نفت تیم بسیار منسجمی است که این فصل خوب بازی کرده و بازیکنان بسیار خوبی دارد، البته مدیریت و کادرفنی نفت هم از این قضیه مستثنی نیستند. تیم ما هم از ابتدا یک شرایط خوب را دنبال کرده و روز‌به‌روز هم بهتر شده‌ایم. امیدوارم در بازی با نفت هم بازی خوبی انجام دهیم و بتوانیم پیروز شویم تا شرایط‌مان بهتر شود. امیدوارم به جز بازی خوب داوری هم بدون مشکل باشد، چون ما در این فصل بارها از بابت داوری به مشکل خوردیم و امتیازات زیادی را از دست دادیم.

 غایبین: در این بازی محرومی نداریم. مهدی زارعی تنها بازیکن مصدوم تیم راه‌آهن است و باقی بازیکنان در اختیار ما هستند. البته باید بگویم خودم هم در این بازی محروم هستم.

علت محرومیت خودتان: من نمی‌دانم به چه دلیل محروم شدم. 2 بازیکن هنگام بازی سرشان با یکدیگر برخورد کرد و به زمین افتادند. با این حال داور مسابقه به جای اینکه بازی را متوقف کند حواسش جای دیگری بود و بازی ادامه یافت. همین موضوع باعث شد یکی از بازیکنان ما کارت زرد بگیرد و 3 کارته شود. من حرفم این است که داور باید تمرکزش داخل زمین باشد و همین موضوع را نیز به داور گفتم.

 حالا علاوه بر اینکه در حین بازی از روی نیمکت اخراج شدم و یک بازی را از دست دادم کمیته انضباطی هم یک جلسه من را محروم کرده و در بازی فردا نمی‌توانم روی نیمکت بنشینم.

 داوران و ناظران باید آنقدر شجاع باشند که در همه بازی‌ها رفتار مربیان را در کنار زمین ایراد بگیرند و آن را گزارش کنند. متاسفانه اعتراض برخی‌ها عادی شده و خیلی‌ راحت از کنار آنها می‌گذرند. البته درباره من همیشه اتفاق افتاده و اعتراض‌هایم گزارش می‌شود، چون از من انتظار ندارند که اعتراض کنم.