»   اخبار سیاسی  »   آمریکا قوانین مهاجرت را برای حامیان تروریست‌ها تعدیل می‌کند
۲۱ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۱۴:۰۶

آمریکا قوانین مهاجرت را برای حامیان تروریست‌ها تعدیل می‌کند

دولت آمریکا قوانین مهاجرت را برای متقاضیان پناهندگی و دیگر کسانی که تمایل دارند به آمریکا بروند و حمایت آن‌ها از تروریست‌ها محدود بوده است، تسهیل کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، به نقل از پایگاه اینترنتی نیوزمکس، این تغییر از اولین اقداماتی مرتبط با مهاجرت است که باراک اوباما، رئیس‌جمهوری آمریکا در سخنرانی سالانه خود به اتخاذ آن‌ها متعهد شده بود. این اقدام اوباما با واکنش شدید جمهوری‌خواهان روبرو شده است.

جان بوئنر، رئیس جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان آمریکا در این خصوص عنوان کرد: جمهوری‌خواهان نمی‌توانند به اوباما در زمینه‌ مهاجرت اعتماد کنند.

رابرت گودلاک، رئیس ‌جمهوری‌خواه کمیته قضایی مجلس نمایندگان نیز تصریح کرد: اوباما باید از شهروندان آمریکا محافظت کند نه اینکه با فراهم آوردن فرصت پناهندگی کسانی که با فعالیت‌های تروریستی در ارتباط هستند، آمریکایی‌ها را به خطر اندازد.

علاوه بر این روی بلانت، سناتور جمهوری‌خواه آمریکا از نگرانی جمهوری‌خواهان در خصوص تلاش اوباما برای دور زدن کنگره سخن گفت.

همچنین سناتور کلی آیوت عنوان کرد که اعتماد کمی بین اوباما و جمهوری‌خواهانی وجود دارد که اصلاحات قانون مهاجرت را نادرست می‌دانند.

طبق این اصلاحات، کسانی که حمایت مادی محدودی از تروریست‌ها یا گروه‌های تروریست‌ها کرده‌اند، از این پس از رفتن به آمریکا محروم نیستند. پس از حادثه 11 سپتامبر 2001، قوانین مهاجرت آمریکا بسیار سخت‌گیرانه شد.

انتهای پیام


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب