»   اخبار سیاسی  »   آمانو مجددا رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد
۱۶ اسفند ۱۳۹۱ , ساعت ۲۱:۴۴

آمانو مجددا رئیس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی شد

یوکیا آمانو برای دومین بار متوالی به عنوان مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی انتخاب شد.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه دیپلمات ها روز چهارشنبه از انتخاب یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی برای دومین دوره خبر دادند.
خبرگزاری رویترز در گزارشی نوشت: بی‌رقیب بودن یوکیا آمانو برای ریاست بر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی بدان معنا است که وی که در مقایسه با محمد البرادعی، رئیس سابق آژانس، مواضع سخت ‌تری در قبال برنامه هسته‌ای ایران اتخاذ کرده، قطعا بدون هیچگونه مشکلی دوباره مدیر این سازمان خواهد شد.
مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی امروز با اشاره به مذاکره هفته بعد(27 دی) آژانس با ایران گفت: دورنمای امیدوار‌کننده‌ای برای اخذ اجازه دسترسی به تاسیسات پارچین وجود ندارد.
‘یوکیا آمانو’ روز گذشته در آغاز نشست شورای حکام آژانش بین‌المللی انرژی اتمی از ایران اجازه بازدید فوری از تاسیسات پارچین را خواستار شد.


لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

نشستی که با حضورمقامات بلند پایه کشورهای جهان، هرسال به کانون توجه و تحلیل های سیاسی تبدیل می شود. به گزارش ایرنا، ایالت نیویورک آمریکا و مقر سازمان ملل متحد این روزها میزبان وزرا و روسای جمهوری از سراسر جهان است....
ترامپ: ایران روح برجام را نقض کرده است ...
کره شمالی و دلواپس‌های وطنی به روایت مهاجری ...
پیامدهای منفی و خطرناک همه پرسی استقلال در کردستان عراق ...

پاسخ دهید

تائید دیدگاه فعال است. دیدگاه شما ممکن است کمی طول بکشد تا ظاهر شود.  • دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید محسن یگانه بنام بعد تو

    دانلود آهنگ جدید معین راهبر به نام برگرد دانلود آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده به نام کجایی دانلود آهنگ جدید سعید آتانی به نام با توام تهران
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب