»   اخبار شهرستان ها  »   آمار بهت‌آور مدیر تا حاضر نشدن مسئولان استانی
۲ بهمن ۱۳۹۲ , ساعت ۲۳:۳۷

آمار بهت‌آور مدیر تا حاضر نشدن مسئولان استانی

مراسم تودیع و معارفه مدیران جدید و سابق حفاظت محیط زیست در حالی برگزار شد که آمار بهت‌آور مدیرکل سابق تعجب همگان را برانگیخت و در این مراسم خبری از استاندار و معاونان نبود.

به گزارش پرتال خبری تحلیلی اردبیل نیوز، آیین تودیع و معارفه مدیران محیط زیست استان اردبیل در فضایی کوچک و در بین نیروهای فعال این عرصه در حالی برگزار شد که این مراسم حاشیه‌هایی داشت که به نگارش در می‌آوریم.

* بعد از لغو مراسم تودیع روز دوشنبه این مراسم در میان تردیدها برگزار شد و با دو روز تأخیر علی حمیدی که سه سالی در مسئولیت محیط زیست استان اردبیل حضور داشت جای خود را به سید رضا موسوی مدیر غیربومی داد تا به رغم برخی ادعاها در لغو شدن همیشگی مراسم معارفه، این تودیع و معارفه انجام شود.

* شناور بودن زمان برگزاری این مراسم از نقاط قابل توجهی بود که از ساعت 11 به 12 و از 12 نیز به ساعت 12:40 دقیقه منتقل شد به طوریکه مدیر پرتلاش روابط عمومی محیط زیست هر لحظه از طریق تلفن همراه چند خبرگزاری را برای دعوت به این مراسم فراخوان می‌داد و بعد از پنج دقیقه اعلام می‌کرد که مراسم یک ساعتی به تأخیر افتاده که علت آن نیز سریال لغو پروازهای فرودگاه اردبیل اعلام شده به گونه‌ای که به نظر می‌رسد در همه تأخیرها فرودگاه اردبیل مقصر اصلی است!

* مراسم با قرائت آیاتی از قرآن کریم و سخنان ابتدایی مجری که از تشکل‌های مردم نهاد وابسته به محیط زیست بود در سالن اجتماعات محیط زیست شروع شد و بعد از سخنرانی مدیرکل سابق، معاون سازمان محیط زیست سخنرانی کرده و به صورت کوتاه مدیرکل جدید نیز دیدگاه‌های خود را مطرح کرد.

* معاون سازمان محیط زیست کار مجری را راحت کرد و خود با خواندن حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست برای مدیرکل جدید و تقدیم آن به موسوی و تقدیر و تشکر از علی حمیدی این بخش از برنامه را به صورت مختصر انجام داد.

* نکته قابل توجه سخنرانی نیم ساعته علی حمیدی مدیرکل سابق محیط زیست استان اردبیل بود که به نظر کارکنان این مجموعه همه آمار و ارقام ارائه شده عجیب و غریب بود به طوریکه در یک تقسیم‌بندی مشخص حمیدی سعی کرد گزارشی از عملکرد سه ساله خود را ارائه کند که این کار با گله‌مندی برخی از کارکنان و ناراحتی آنها از آمار و ارقام غلط و گزارش کارهای انجام نشده اما به ادعای مدیرکل انجام شده بود که برخی گلایه‌های پرسنل این مجموعه را به دنبال داشت.

* در این مراسم خبری از اهدای جوایز و برخی لوح‌ها و هدایا به مدیرکل سابق نبود و معارفه به سادگی انجام شد و خبرنگاران نیز به سرعت بعد از پایان مراسم محل را ترک کردند.

* نکته قابل توجه حاضر نشدن استاندار و معاونان استاندار در جلسه بود به طوریکه هیچ خبری از مسئولان دیگر دستگاه‌ها نبود و مراسم معارفه به صورت خودمانی و با حضور پرسنل حفاظت محیط زیست انجام شد و کمتر خبری از تشریفات و برخی کارهای حاشیه‌ای بود.

* معاون سازمان محیط زیست، سبلان را یکی از چهره‌های زیبای استان اردبیل اعلام کرد اما از سیمای شهری اردبیل گلایه کرد و گفت: بنده انتظار داشتم که اطراف شهر اردبیل و ورودی‌های آن زیباتر از این باشد اما این شرایط را مناسب و زیبا ندیدم که باید به این اوضاع و احوال در ورودی شهرها ناراحت بود و گریست.

 

فارس

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

تصاویری از "جواد بیژنی" نماینده شهر بابل و رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که بوسیله دوچرخه در حال تردد از خیابان است. او که حامی کمپین "سه شنبه های بدون خودرو" می باشد، خود...
مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند. وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب