»   اخبار سیاسی  »   آقای قالیباف، به رسانه هایتان بگویید آرام بگیرند
۳ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۳۰

آقای قالیباف، به رسانه هایتان بگویید آرام بگیرند

پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

اردبیل نیوز: پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

این عبارات برگرفته از سایت شفاف است که عصر امروز در سایت خبری برنا انعکاس یافته است.
در بخشی از این مطلب آمده است :
سایت شفاف از جمله رسانه های اقماری حامی شهردار تهران است که گوی رقابت در توهین، تهمت و سیاه نمایی نسبت به دولت و حامیان او را گاهی از بیگانگان و لندن نشین ها نیز ربوده است و اگرچه پرداختن به مطلبی که حتی اسم این رسانه در آن باشد در شان و منزلت دوستداران گفتمان انقلاب نیست اما گاهی برای تلنگری به برخی مسوولان مجبورمی شویم تا برخی مسائل رامتذکر شویم.
این رسانه حامی قالیباف، این بار با ارایه مطلبی در خصوص آینده سیاسی احمدی نژاد پس از اتمام ریاست جمهوری و انتشار برخی نظرات که بعضا حاوی حرف هایی است که بیشتر شایسته منتشر کنندگان آن است، به توهین و سیاه نمایی مجدد نسبت به دولت و رئیس جمهور پرداخته است.
بر اساس این خبر، نویسندگان این مطلب با آوردن بخش نظرات در ادامه بخش انتهایی با ذکر این پرسش که «احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری چه خواهد شد؟ نظر شما چیست؟» سعی در تهییج افکار در تایید ادعاهای خود کرده اند.
سایت برنا درادامه می افزاید :حال سوال اینجاست که در شرایط فعلی و پس از رقم خوردن حماسه با شکوه ملت ایران و در حالی که رهبر انقلاب از همدلی مسئولان سخن می گویند و مکررا به پرهیز از سیاه نمایی و حاشیه سازی تاکید دارند، طرح چنین سئوالی به حل کدام یک از مشکلات کشور کمک خواهد کرد؟ این سوالی جدیست که باید به آن پاسخ داده شود.
این سایت می افزاید : معلوم نیست دوستان محترم در نهادهای نظارتی که به صورت فله ای اقدام به فیلترینگ رسانه های حامی دولت می کنند بالاخره چه زمانی قرار است با این دست رسانه هایی که محتوایشان هیچ تناسبی با گفتمان انقلاب اسلامی ندارد برخورد کنند؟ رسانه هایی که باعث شده اند گاهی از اینکه خود را در میان مردم به عنوان عضو کوچکی از جامعه مقدس رسانه ای کشور بخوانیم شرمنده شویم.

شکست سنگین محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری و قوت گرفتن احتمال کنار گذاشته شدن وی از شهرداری تهران، برای حامیان او بویژه حلقه رسانه ای قالیباف گران آمده است؛ حلقه ای که بنا به اطلاعات به دست آمده، نامزد خود را پیروز قطعی انتخابات ریاست جمهوری می دانسته و حتی جزئی ترین پست های دولتی را هم میان خود تقسیم کرده بودند. این گروه اکنون، احمدی نژاد و سانه های حامی دولت را یکی از مسببان شکست خود و پیروزی حسن روحانی در انتخابات می دانند و بدیهی است که با چنین ذهنیتی، رییس جمهور و رانه های حامی وی را آماج انواع حملات و توهین ها قرار می دهند. به نظر می رسد این روزها دکتر محمد باقر قالیباف، باید نقش پررنگتری در آرام کردن تیم رسانه ای اش ایفا کند.

شبکه ایران /

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

هدف ترامپ منزوی کردن سپاه است | آمریکا تحریم کند، شرکت‌های زیادی عقب‌نشینی می‌کنندمحمد اکبری: در حال حاضر پس از ارجاع برجام به کنگره از سوی ترامپ، بسیاری از سوالات در مورد برجام و آینده آن به نحوه برخورد آینده اروپا...
داعش نابود شد فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به محضر مقام معظم رهبری اعلام کرد: داعش نابود شد در پی پیروزی تاریخ ساز جبهه مقاومت اسلامی عراق و سوریه بر فتنه تروریسم تکفیری و پایان یافتن سیطره داعش که با پایین...
محمود احمدی‌نژاد، رییس‌جمهور پیشین برای بازدید از مناطق زلزله زده به کرمانشاه رفت.در روزهای گذشته انتقادات فراوانی به تخریب پروژه مسکن مهر پس از زلزله غرب ایران وارد شده...
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در دستور حجت الاسلام حسن روحانی به معاون اول رییس جمهور آمده است؛پیرو دستوراتی که شب گذشته برای بسیج تمام امکانات موجود کشور و بخصوص استان‎های همجوار در جهت اقدامات فوری و...


  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام اشتباه بود دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام تو فکر میکنی کیه دانلود آهنگ جدید اشوان به نام منو دریاب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب