»   اخبار سیاسی  »   آقای قالیباف، به رسانه هایتان بگویید آرام بگیرند
۳ تیر ۱۳۹۲ , ساعت ۰:۳۰

آقای قالیباف، به رسانه هایتان بگویید آرام بگیرند

پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

اردبیل نیوز: پیشنهاد پناهندگی ،محاکمه قضایی، رفتن به کهریزک، جاه طلب، خدمه شهرداری، گذشتن تاریخ مصرف و… تنها بخشی از توهین ها به احمدی نژاد است که رسانه حامی قالیباف منتشر کرده است.

این عبارات برگرفته از سایت شفاف است که عصر امروز در سایت خبری برنا انعکاس یافته است.
در بخشی از این مطلب آمده است :
سایت شفاف از جمله رسانه های اقماری حامی شهردار تهران است که گوی رقابت در توهین، تهمت و سیاه نمایی نسبت به دولت و حامیان او را گاهی از بیگانگان و لندن نشین ها نیز ربوده است و اگرچه پرداختن به مطلبی که حتی اسم این رسانه در آن باشد در شان و منزلت دوستداران گفتمان انقلاب نیست اما گاهی برای تلنگری به برخی مسوولان مجبورمی شویم تا برخی مسائل رامتذکر شویم.
این رسانه حامی قالیباف، این بار با ارایه مطلبی در خصوص آینده سیاسی احمدی نژاد پس از اتمام ریاست جمهوری و انتشار برخی نظرات که بعضا حاوی حرف هایی است که بیشتر شایسته منتشر کنندگان آن است، به توهین و سیاه نمایی مجدد نسبت به دولت و رئیس جمهور پرداخته است.
بر اساس این خبر، نویسندگان این مطلب با آوردن بخش نظرات در ادامه بخش انتهایی با ذکر این پرسش که «احمدی نژاد بعد از ریاست جمهوری چه خواهد شد؟ نظر شما چیست؟» سعی در تهییج افکار در تایید ادعاهای خود کرده اند.
سایت برنا درادامه می افزاید :حال سوال اینجاست که در شرایط فعلی و پس از رقم خوردن حماسه با شکوه ملت ایران و در حالی که رهبر انقلاب از همدلی مسئولان سخن می گویند و مکررا به پرهیز از سیاه نمایی و حاشیه سازی تاکید دارند، طرح چنین سئوالی به حل کدام یک از مشکلات کشور کمک خواهد کرد؟ این سوالی جدیست که باید به آن پاسخ داده شود.
این سایت می افزاید : معلوم نیست دوستان محترم در نهادهای نظارتی که به صورت فله ای اقدام به فیلترینگ رسانه های حامی دولت می کنند بالاخره چه زمانی قرار است با این دست رسانه هایی که محتوایشان هیچ تناسبی با گفتمان انقلاب اسلامی ندارد برخورد کنند؟ رسانه هایی که باعث شده اند گاهی از اینکه خود را در میان مردم به عنوان عضو کوچکی از جامعه مقدس رسانه ای کشور بخوانیم شرمنده شویم.

شکست سنگین محمد باقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری و قوت گرفتن احتمال کنار گذاشته شدن وی از شهرداری تهران، برای حامیان او بویژه حلقه رسانه ای قالیباف گران آمده است؛ حلقه ای که بنا به اطلاعات به دست آمده، نامزد خود را پیروز قطعی انتخابات ریاست جمهوری می دانسته و حتی جزئی ترین پست های دولتی را هم میان خود تقسیم کرده بودند. این گروه اکنون، احمدی نژاد و سانه های حامی دولت را یکی از مسببان شکست خود و پیروزی حسن روحانی در انتخابات می دانند و بدیهی است که با چنین ذهنیتی، رییس جمهور و رانه های حامی وی را آماج انواع حملات و توهین ها قرار می دهند. به نظر می رسد این روزها دکتر محمد باقر قالیباف، باید نقش پررنگتری در آرام کردن تیم رسانه ای اش ایفا کند.

شبکه ایران /

آخرین مطالب این بخش اخبار سیاسی

رفع حصر تا عید صورت می‌گیرد غلامرضا حیدری نماینده مردم تهران و عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید،‌ در توئیتر خود نوشت: طبق آخرین جلسات و مذاکراتی که با سران محترم قوا و آقای شمخانی داشته‌ایم، استنباط ما این بوده است...
اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و کانون عالی شوراهای اسلامی کار کشور با صدور فراخوانی از عموم کارگران شاغل و بازنشسته و نهادهای صنفی کارگری خواستند تا برای روز چهارشنبه (دوم اسفند) با برپایی تجمع صنفی مقابل محل استقرار شورای نگهبان...
مادر زهرا رهنورد صبح امروز دار فانی را وداع گفت. زهره کاظمی مشهور به زهرا رهنورد (زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۲۴ در بروجرد) نویسنده، روزنامه‌نگار و هنرمند اهل ایران است. وی دکتریِ علوم سیاسی از دانشگاه آزاد اسلامی، کارشناسی مجسمه‌سازی از دانشگاه تهران...
عبدالله رضیان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اقدام شرکت سامسونگ مبنی بر عدم اعطای گوشی‌های این شرکت به ورزشکاران اعزامی کشورمان به المپیک زمستانی کره جنوبی، اظهار داشت: رفتار ناشایست...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب