»   اخبار شهرستان ها  »   آغاز پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای ناپیوسته ترمی در اردبیل
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۱۹:۴۶

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی واحد اردبیل خبر داد

آغاز پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای ناپیوسته ترمی در اردبیل

رئیس دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی واحد اردبیل گفت: پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی نظام آموزش مهارتی سال 92 آغاز شد.

عبدالعزیز ابراهیم‌زاده عصر امروز در جمع مسئولان این دانشگاه در واحد اردبیل اظهار داشت: این ثبت‌نام تا روز شنبه 14 اردیبهشت ماه ادامه دارد و علاقمندان می‌توانند در دوره‌های کاردانی فنی و حرفه‌ای ناپیوسته ترمی ثبت‌نام کرده و با پذیرفته شدن در این دانشگاه به تحصیل خود ادامه دهند.

وی تصریح کرد: پذیرش دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی استان اردبیل در 47 رشته، 70 کد رشته محل و در 14 مرکز آموزشی استان با ظرفیت بیش از پنج هزار و 45 نفر انجام می‌شود.

ابراهیم‌زاده خاطر نشان کرد: از کل ظرفیت موجود سه هزار و پنج نفر مرد و دو هزار و 40 نفر زن است که به نظر می‌رسد پذیرش دانشجویان جدید قابلیت‌های دانشگاه را در سرویس‌دهی مناسب ارتقا ببخشد.

این مسئول اضافه کرد: از این تعداد سه هزار و 340 ظرفیت اختصاص به سهمیه شاغل و دو هزار و 850 نفر ظرفیت مختص سهمیه آزاد است.

وی بیان کرد: متقاضیان باید تا مهلت تعیین شده پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز به سایت سازمان سنجش مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای ترمی نظام آموزشی مهارتی سال 92 اقدام کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی – کاربردی واحد اردبیل یادآور شد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام در این دوره‌ها به صورت اینترنتی می‌باشد، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت آنها فعال است با مراجعه به سایت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 106 هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

ابراهیم‌زاده در ادامه سخنان خود گفت: ما در دانشگاه جامع علمی ـ کاربردی سعی می‌کنیم در 19 مرکز و چهار شهرستان به دانشجویان ارایه خدمات کنیم به طوریکه ما از 19 مرکزی که داریم پنج مورد مربوط به بخش خصوصی، شش مورد مربوط به بخش عمومی و مابقی نیز دولتی است.

وی با اعلام اینکه هفت هزار و 500 دانشجو در مراکز علمی ـ کاربردی تحصیل می‌کنند، افزود: 65 درصد این دانشجویان را آقایان و 35 درصد را بانوان تشکیل می‌دهند.

ابراهیم‌زاده در پایان تصریح کرد: در مقطع کاردانی 78 درصد دانشجویان و در مقطع کارشناسی نیز 22 درصد دانشجویان مشغول تحصیل بوده و از خدمات این مرکز استفاده می‌کنند./فارس

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار شهرستان ها

مطمئن هستیم شاهد حضور بیشتر نیروهای جوان و زنان کارآمد در شهرداری تهران خواهیم بود. حضور چشمگير مردم تهران در انتخابات شورا و رأى بالا به ليست اميد نشان داد تهران تشنه تغيير است البته در اين ميان مديران مياني...
آنهایی هم كه در سالن هستند برای والیبال طبل می‌كوبند، موج مكزیكی می‌دهندو دست می‌زنند. اتفاقی كه هیچ‌كس فكرش را هم نمی‌كرد. تا جایی كه حمید حمودی، پاسور تیم امیدها، گفته: «می‌خواستیم خانواده‌هایمان را بگوییم بیایند اردبیل تا ما را...
احمد دهقان در مورد مسمومیت دانشجویان دانشگاه یزد، گفت: به دنبال اعلام مسمومیت حدود ٣٠٠ نفر از دانشجویان خوابگاه پسرانه دانشگاه یزد، تیم اورژانس 115 بلافاصله در محل حاضر شده و به امداد رسانی پرداختند.وی افزود: با اعزام کلیه آمبولانس‌ها...
شهرداری شهر گرگان یک ایستگاه اتوبوس را شبیه ایستگاه اتوبوس ساخته است که گفته می شود همانند رادیو های قدیمی از آن آهنگ سنتی پخش می شود. این رادیو بصورت شبانه روزی فعال است و موزیک های سنتی پخش می...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب