»   اخبار حوادث واقعی  »   آزار و اذیت زن جوان توسط دو شیطان صفت/ سرقت در پوشش مسافربر
۱۱ شهریور ۱۳۹۲ , ساعت ۱۳:۲۱

آزار و اذیت زن جوان توسط دو شیطان صفت/ سرقت در پوشش مسافربر

دو پسر شیطان صفت که در پوشش مسافربر زن جوانی را ربوده و او را مورد آزار و اذیت قرار داده بودند، در جریان تحقیقات پلیسی شناسایی و دستگیر شدند.

13اردبیل نیوز: تیر امسال زن جوانی با مراجعه به کلانتري 141 گلستان به مأموران اعلام کرد که از سوی سرنشينان يک دستگاه پرايد سفيد رنگ مورد زورگيري و سرقت اموال قرار گرفته است .

با تشکيل پرونده مقدماتي با موضوع “زورگيري” و به دستور شعبه سوم دادياري دادسراي امور جنايي تهران ، پرونده برای رسيدگي تخصصي در اختيار اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

مالباخته در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : شامگاه 13 تیر، در ميدان صادقيه و به مقصد ميدان آزادي به عنوان مسافر سوار يک دستگاه خودرو پرايد سفيد رنگ با دو سرنشين مرد شدم . پس از طي مسافتي کوتاه ، سرنشينان خودرو با تهديد چاقو و توسل به زور اقدام به سرقت اموالم شامل گردنبند ، انگشتر طلا ، دو دستگاه گوشي تلفن همراه و وجوه نقد همراهم کرده و در مکاني خلوت در حوالي ورزشگاه آزادي ، مرا رها و از محل متواري شدند .

همزمان با انجام چهره نگاري و ترسيم چهره فرضي متهمان ، کارآگاهان اداره پنجم با بهره گيري از اطلاعات پرونده اقدام به شناسايي يک دستگاه خودرو پرايد سفيد رنگ و مالک آن کرده اما مالباخته موفق به شناسايي تصوير مالک خودرو به عنوان یکی از متهمان پرونده نشد .

در ادامه رسيدگي به پرونده و با حضور مالک خودرو در اداره پنجم ، وي در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد که خودرو پرايد را به صورت قولنامه اي به فردي به نام حسين فروخته است. بلافاصله تصاوير خريدار خودرو از سيستم جامع پليس استخراج و مالباخته پس از مشاهده تصوير “حسين . ب” ، وي را به عنوان يکي از سارقان زورگير اموالش مورد شناسايي قرار داد .

در ادامه تحقيقات ، کارآگاهان اداره پنجم متوجه شدند که “حسين . ب” با يک دستگاه خودرو پرايد سفيد رنگ و در محدوده ايستگاه مترو صادقيه اقدام به مسافرکشي مي کند. با توجه به اطلاعات به دست آمده ، متهم در محدوده بلوار فردوس ، خيابان ورزي شمالي شناسايي و در حاليکه سوار بر يک دستکاه پرايد سفيد رنگ بود ، 30 مرداد در يک اقدام ضربتي دستگير شد .

با دستگيري و انتقال حسين به اداره پنجم ، تحقيقات از وي آغاز و او نيز همانند بسياري از متهمان در مراحل اوليه تحقيقات منکر هرگونه ارتکاب سرقت شد اما پس از مواجه شدن با شاکي لب به اعتراف گشود و علاوه بر اعتراف به سرقت و زورگيري ، به آزار و اذيت مالباخته و فروش طلا و جواهرات از طريق همسرش اعتراف کرد .

همسر متهم نيز پس از حضور در اداره پنجم به کارآگاهان عنوان کرد که اطلاعي از سرقتی بودن طلا و جواهرات نداشته و همسرش مدعي بوده که طلا و جواهرات را در ازاي طلبش از يکي از دوستانش دريافت کرده که در بازرسي از مخفيگاه متهم ، بخشي از طلاجات سرقتی کشف شد .

با توجه به اعتراف “حسين . ب” در خصوص آزار و اذيت ، مالباخته که به دليل حفظ آبرو تا آن زمان از طرح موضوع خودداري کرده بود ، در اظهاراتش به کارآگاهان عنوان کرد که سرنشينان خودرو پرايد علاوه بر سرقت اموالش ، با تهديد او را مورد آزار و اذيت قرار داده اند .

در ادامه تحقيقات و با شناسايي هويت متهم دوم پرونده به نام “ابوالفضل . ب” ، مخفيگاه وي در منطقه يافت آباد ، ميدان الغدير شناسايي و او نيز پيش از اطلاع از دستگيري همدستش ، صبح دوم شهریور دستگير و به اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ منتقل و در تحقيقات ، اظهارات همدستش را تأييد و شاکي نيز با حضور در اداره پنجم وي را مورد شناسايي قرار داد .

سرهنگ عباسعلي رئيس پليس آگاهي تهران بزرگ در ادامه اعلام اين خبر گفت: با توجه به اعتراف صريح متهمان در خصوص “سرقتهاي به عنف تحت پوشش مسافرکش” و احتمال افزايش جرايم ارتکابي ، دستور انتشار تصاوير متهمان از سوي مقام قضايي صادر شده است. به همین خاطر از تمام شکات و مالباختگاني که موفق به شناسايي تصاوير متهمان شدند دعوت مي شود تا برای طرح و پيگيري شکايات خود به اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه کنند .

 

 

خبرگزاری مهر

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

ریزعلى خواجوى، دهقان فداکار کتابهای درسی شامگاه شنبه 11 آذر درگذشت."ریزعلى خواجوى" که با نام دهقان فداکار در کتابهای درسی شناخته و معرفی شده بود مدتها بدلیل بیماری ریوی در بیمارستانی در تبریز بستری بود و شامگاه شنبه 11 آذر...
اگر شما یک فروشنده باشید و در مغازه هنگامی که منتظر مشتری هستید با یک سارق مسلح به چاقو یا اسلحه مواجه شوید چه واکنشی از خود نشان خواهید داد؟ آیا با وجود مسلح بودن سارق، باز هم در مقابل...
ایران نوشت: در طبقه پنجم مجتمع قضایی خانواده - میدان ونک - زنان و شوهران سرگرم پیگیری پرونده‌های طلاق و مهریه بودند.مردی بلند قامت با ابروی در هم رفته وارد شعبه 273 شد. پس از او سه دختر جوان و...
دختر جوان به کارآگاهان گفت: «من و محسن حدود یک سال و نیم قبل با هم در ارتباط بودیم. تا اینکه یک روز فهمید قرار است برایم خواستگار بیاید. با شنیدن این خبر خیلی عصبانی شد و به همین خاطر...


  • دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید سامان جلیلی به نام قدم بزن

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام عشق من دانلود آهنگ جدید حمید عسکری به نام این حرفا حالیش نیست دلم دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب