»   اخبار حوادث واقعی  »   آزار دختر جوان در میدان تره‌بار، اتهام دو دوست
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ , ساعت ۲۲:۵۵

آزار دختر جوان در میدان تره‌بار، اتهام دو دوست

دو مرد که متهم‌ هستند دختری را در یکی از میادین تره‌بار جنوب تهران مورد آزار جنسی قرار داده‌اند برای سومین‌بار پای میز محاکمه می‌روند.

اردبیل نیوز: به گزارش شرق، دو مرد جوان که محمد و محسن نام ‌دارند، سال 85 در پی شکایت دختری جوان به نام لاله بازداشت شدند. این دختر دو دوست را متهم به تجاوز کرد.لاله در شکایت خود گفت: خودرویی در منطقه خانی‌آباد جلوی پایم توقف کرد و من سوار شدم. البته متوجه شدم، آنها مسافرکش نیستند فقط سوار شدم که کمی تفریح کنم و با آنها حرف بزنم. آنها خودشان را معرفی کردند و متوجه شدم دو دوست به نام‌های محسن و محمد هستند. همین‌طور که داشتیم صحبت می‌کردیم متوجه شدم به سمت میدان تره‌بار می‌روند. ترسیدم گفتم می‌خواهم پیاده شوم اما آنها توقف نکردند. هر کاری کردم نتوانستم از دستشان فرار کنم. در میدان کسی نبود و آنها خیلی راحت من را مورد آزار قرار دادند.

با توجه به شکایت دختر جوان تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شد و آنها بعد از یک هفته بازداشت شدند. دو دوست به تجاوز به دختر جوان اعتراف کردند. محسن در این‌باره گفت: لاله خودش سوار ماشین ما شد. سر صحبت را باز کردیم و با هم بیشتر آشنا شدیم. صحبت می‌کردیم اما حرفی از رابطه جنسی نبود تا محمد ما را به سمت، تره‌بار برد. لاله مقاومت می‌کرد و می‌گفت دوست ندارد با ما رابطه داشته ‌باشد اما آنجا کسی نبود کمکش کند. بعد از اینکه محمد با او رابطه برقرار کرد من به سراغش رفتم. ترسیده‌ بود و می‌لرزید اما من هم به وی تعرض کردم. بعد هم دختر جوان را به خیابان بازگرداندیم و رفتیم.

محمد متهم دیگر پرونده نیز اعتراف کرد و پذیرفت به زور به شاکی تجاوز کرده‌ است. با تکمیل تحقیقات اولیه پرونده برای گذراندن مراحل بازجویی و محاکمه به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.قضات بعد از انجام تحقیقات مقدماتی، متهمان را محاکمه کردند. هر دو متهم در جلسه دادگاه اعترافات خود را پس گرفتند و مدعی شدند لاله خودش با آنها رابطه برقرار کرده و گفته‌هایش در مورد تجاوز دروغ است. انکار متهمان باعث شد هیات قضات به اتفاق آرا محسن و محمد را از اتهام تجاوز تبرئه و به جرم رابطه نامشروع به شلاق محکوم کنند.

رای صادره مورد اعتراض لاله قرار گرفت و او همچنان مدعی بود مورد تجاوز قرار گرفته ‌است. شعبه 33 دیوانعالی کشور رای را مورد بررسی قرار داد و آن را درست تشخیص نداد. قضات وقت این شعبه اعلام کردند متهمان لاله را به زور مورد آزار قرار داده‌اند. به این ترتیب پرونده یک‌بار دیگر به شعبه 79 دادگاه کیفری استان تهران برگردانده شد. با توجه به اینکه قضات رسیدگی‌کننده این پرونده تغییر کرده ‌‌بودند، متهمان یک‌بار دیگر در همین شعبه مورد محاکمه قرار گرفتند.

لاله در ابتدای جلسه محاکمه یک‌بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد. او گفت: قبول دارم خودم سوار ماشین شدم و متوجه هم شدم آن دو مرد مسافرکش نیستند اما از آنها خواستم به من تجاوز نکنند. التماس‌شان کردم. فقط برای سرگرمی سوار خودرو شده بودم و قصد دیگری نداشتم. در تره‌بار حالم بد شد اما آنها توجهی نکردند.

متهمان این‌بار نیز گفته‌های لاله را قبول نکردند و مدعی شدند هیچ‌کدامشان متوجه مخالفت لاله نشدند و او حرفی یا رفتاری نداشته که نشان دهد با رابطه جنسی مخالف است. این‌بار قضات رسیدگی‌کننده رای بر اعدام هر دو نفر صادر کردند چرا که آنها در اعترافات خود گفته ‌بودند وضعیت بد لاله را دیده بودند.دومین رای مورد اعتراض متهمان قرار گرفت و یک‌بار دیگر شعبه 33 دیوانعالی کشور که قضات جدید در آن فعالیت می‌کردند رای صادره را نقض کرد. این‌بار استناد قضات دیوانعالی به گفته‌های لاله در مورد رضایتش برای سوار شدن بر خودرو متهمان بود.

بنا بر این گزارش با نقض رای صادره پرونده برای رسیدگی مجدد به شعبه 77 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و به این ترتیب متهمان برای سومین‌بار پای میز محاکمه می‌روند.

لذت تماشای فیلم های جدید
در ملکانه تماشا کنید
www.molkaneh.com

آخرین مطالب این بخش اخبار حوادث واقعی

پیش از ظهر پنج شنبه مترو کرج-تهران از ریل خارج شد.شنیده ها حاکی از این است، که مسافران سالم هستند و این حادثه مصدوم و یا تلفات جانی نداشته است.این حادثه سبب مسدود شدن خط تک لاین مترو کرج-تهران و...
«شیدا» با دختر خردسالش برای مشاوره آمده بود. زنی جوان و خوش چهره بود اما درعمق چشمانش به سادگی می‌شد غم بزرگی را دید. آرام روی صندلی نشست و دخترش را نیز در آغوش گرفت. در حالی که موهای خرمایی...
اسحاق مرادی اظهار کرد: ملیکا دختر هشت ساله اهل هفتکل عصر روز چهارم مهر ماه از خانه بیرون آمده و بعد از بازی با دوستان دیگر خبری از او نشد.وی افزود: خانواده وی ماجرای مفقود شدن ملیکا را به نیروی...
ماجرای عجیب فردی که از قتل آتنا خبر داشت و جان باخت/ رئیس بانک چند روز از دادن کلیپ دوربین مداربسته خودداری می‌کرد!به گزارش گروه وبگردی ملکانه، جای خالی خنده ها و شیطنت های کودکانه اش سکوت خانه را دردناک...


  • دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید عماد طالب زاده به نام شب کوک

    دانلود آهنگ جدید میثم ابراهیمی به نام بی دلیل دانلود آهنگ جدید حمید هیراد به نام عشق دانلود آهنگ جدید مسعود صابری بنام طعم جنون دانلود آهنگ جدید احسان خواجه امیری به نام عاشق که بشی
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب