»   سینما  »   آرش معیریان اوایل آبان «برمودا» را کلید می زند
۲۶ مهر ۱۳۹۶ , ساعت ۳:۵۱

آرش معیریان اوایل آبان «برمودا» را کلید می زند

ویدئوبرداری ویدئو سینمایی «برمودا» هفته اول آبان ماه در تهران آغاز خواهد شد.
به گزارش بانی ویدئو، ویدئو سینمایی «برمودا» به کارگردانی آرش معیریان و تهیه کنندگی محمدرضا مصباح در حال حاضر در مرحله پیش تولید قرار دارد و براساس برنامه ریزی های انجام گرفته هفته اول آبان ماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.
مصباح درباره وضعیت حال حاضر این ویدئو به بانی ویدئو گفت: «پیش تولید از چندی پیش آغاز شده و طبق برنامه از پیش تعیین شده ویدئو در هفته اول آبان ماه مقابل دوربین می رود. تولید به طور کامل در تهران انجام می شود و برخی از لوکیشن ها نیز انتخاب شده است».
وی افزود: ««برمودا» که به احتمال فراوان نامش تغییر خواهد کرد یک ملودرام اجتماعی است و تلاش داریم تا آن را برای حضور در جشنواره سی و ششم ویدئو فجر آماده نمایش کنیم».
مصباح در پایان درباره تعداد کاراکترها و عوامل پشت دوربین این ویدئو نیز گفت: «ویدئو چهار شخصیت اصلی و ۱۵ بازیگر فرعی دارد که تا اواخر هفته آینده نیز لیست بازیگران پروژه تکمیل خواهد شد. از میان عوامل پشت دوربین نیز حضور مهدی جعفری به عنوان مدیر ویدئوبرداری قطعی شده و سایر عوامل نیز تا چند روز آینده انتخاب خواهند شد».
مهدی جعفری در چند سال اخیر مدیریت ویدئوبرداری ویدئو های سینمایی «بارکد»، «خشکسالی و دروغ»، «عصر یخبندان»، «بیداری برای سه روز»، «مردن به وقت شهریور»، «به خاطر پونه»، «دهلیز» و «بی خداحافظی» را برعهده داشته است.
پروانه ساخت «برمودا» اواسط شهریور صادر شده. ویدئونامه این ویدئو توسط محسن یوسفی و محمدرضا مصباح به نگارش درآمده و حسین نمازی نیز بازنویسی نهایی آن را برعهده داشته است. مهدی قپانی نیز به عنوان دستیار برنامه ریز در ویدئو حضور دارد.
معیریان روزهای پرکاری را پشت سر می گذراند. این کارگردان در حالی قرار است پانزدهمین ویدئو سینمایی خود را مقابل دوربین ببرد که دو ساخته قبلی اش («خالتور» و «دم سرخ ها») هنوز به نمایش عمومی درنیامده اند.
وی تابستان امسال نیز ویدئو سینمایی «آس و پاس» را روی پرده سینماها داشت.
معیریان در کارنامه خود ساخت ویدئو های سینمایی «دریا کنار»، «شانس، عشق، تصادف»، «کالسکه»، «ساعت شلوغی»، «فیتیله و ماه پیشونی»، «داماد خجالتی»، «شیر و عسل»، «احضار شدگان»، «چپ دست»، «شارلاتان» و «کما» را نیز دارد.

banifilm.ir

آخرین مطالب این بخش سینما

صحنه بسیار قوی و تأثیرگذاری نیز در «بهشت و زمین» (ساخته خودش در سال ۱۹۹۳) وجو دارد. تامی لی جونز کهنه سربازی است که بعد از بازگشت به آمریکا نمی تواند با فروش اسلحه زندگی اش را بگذراند و...
گروه سینمای ایران: رضا فیاضی بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون که سالهاست او را بر پرده سینما ندیدیم، امسال با فیلم «کار کثیف» به کارگردانی خسرو معصومی در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حضور داشت. فیاضی در گفت...
بانی فیلم– گروه تلویزیون: مهران مدیری اخیراً گفته پخش برنامه «دورهمی» در نوروز به پایان می رسد. برنامه پرطرفداری که در دور جدید پخش خود سعی داشت بر مدار پیشین موفقیت گام بردارد، ولی به مرور افت پیدا کرد....
بانی فیلم– گروه سینمای ایران: هجمه ها بر سر برنامه های تلویزیون ویژه جشنواره فیلم فجر و نقش آنها در عصبانیت ابراهیم حاتمی کیا در حالی ادامه دارد که براساس تکه فیلم ها و ویدئوهای منتشر شده در این...

  • ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    ترانه استانبولی Gel Be Gokyuzum از الیاس یالچینتاش

    دانلود آهنگ جدید مهدی احمدوند به نام دروغه دانلود آهنگ جدید محسن چاوشی بنام جمعه دانلود آهنگ جدید مجید یحیایی بنام مونس جان کاور Carol of the Bells جدیدترین اثر تیلور دیویس
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب