»   فوتبال برتر | فوتبال ایران  »   آخرين وضعيت نقل و انتقالات فوتبال ایران (جمعه ۲۴ خرداد)
۲۴ خرداد ۱۳۹۲ , ساعت ۹:۵۲

آخرين وضعيت نقل و انتقالات فوتبال ایران (جمعه ۲۴ خرداد)

فصل نقل و انتقالات هم چنان ادامه دارد و تيم ها مهره هاي مورد نظر خود را براي سيزدهمين دوره از ليگ برتر جذب مي کنند و يا همکاري خود را با برخي از مهره ها به پايان مي رسانند.

اردبیل نیوز: اگرچه هنوز بمب هاي نقل و انتقالات در تيم ها ديده نشده است ولي همچنان مديران و سرمربيان با قدرت به کار خود ادامه مي دهند.

*استقلال تهران
تا به اين لحظه در تيم استقلال تهران، مهدي نظري و جمشيديان و عابديني به جمع آبي پوشان پيوسته اند و احتمال جذب هادي عقيلي، محمد قاضي و آرش افشين نيز وجود دارد.
اشجاري و بائو نيز از تيم جدا شده اند و کيانوش رحمتي و حمودي نيز در آستانه جدايي هستند.

*پرسپوليس
در تيم پرسپوليس تهران يونس شاکري، میلاد غريبي، محمدعباس زاده، هادی کفشگري، حمید علي عسگر، سید مهدی سيد صالحي، ميثم حسيني و اميد عاليشاه به جمع سرخپوشان پايتخت پيوسته اند.
احتمال جذب شجاع خليل زاده،‌ قاسم حدادي فر و پيام صادقيان نيز وجود دارد.
علي کريمي، امیرحسین فشنگچي و ولاتکو دانوسکي نيز از اين تيم جدا شده اند و احتمال جدايي محمدقاضي، کریم انصاري فرد و مهرزاد معدنچي نيز وجود دارد.

*تراکتورسازي تبريز
در تيم تراکتورسازي تبريز نيز علي کريمي، حامد لک، دلير، میثم بائو و سعيد دقيقي به تيم پيوسته اند.
عقيل اعتمادي، سید مهدی سيدصالحي، قاسم دهنوي، مهدي ثابتي و عابديني نيز از تيم جدا شده اند و به احتمال فراوان محسن فروزان نيز از تيم تراکتور مي رود.

*سپاهان اصفهان
در تيم سپاهان اصفهان نيز يعقوب کريمي و رحمان احمدي به جمع طلايي پوشان اصفهان پيوسته اند و هادي عقيلي و علی حمودي نيز به احتمال زياد به اين تيم مي آيند.
جمشيديان، مهدي جعفرپور، حسن جعفري و محمدرضا خلعتبري نيز از تيم سپاهان جدا شده اند.

*فولاد خوزستان
در تيم فولا خوزستان نيز تا به اين جاي کار حسن جعفري و مهدي بدرلو به جمع شاگردان فرکي پيوسته اند.
مهدی اميرآبادي، ميثم کريمي، ادريس کوچکي، طالب ريکاني و پورخسرواني از تيم جدا شده اند و به احتمال فراوان آرش افشين نيز سرخپوشان اهوازي را ترک مي کند.

*نفت تهران
در تيم نفت تهران نيز حسين ابراهيمي، محمد نزهتي، کاميابي نيا، وحيد اميري، حميد بوحمدان، رسول نويدکيا، حسين رحيمي و اکبر صغيري به این تيم پيوسته اند.

يعقوب کريمي، هادي شکوري، مصطفي سيفي، مهدي خيري، محسن يوسفي، ميثم آقابابايي، ميثم حسيني و حامد فلاح زاده نيز از تيم جدا شده اند و احتمال جدايي مگنو باتيستا، گوران لوبوويچ، داسليوا و امین منوچهري نيز در آستانه جدايي از اين تيم قرار دارند.

*مس کرمان
در تيم مس کرمان احتمال پيوستن محمد آبشک، مهدی نظرزاده، نظيف کار و کيانوش رحمتي به اين تيم وجود دارد.عنايتي و مهرداد کريميان از اين تيم جدا شده اند و احتمال جدايي شجاع خليل زاده_ ميلان مياتوويچ_ استفان باتس و ايوان پتروويچ نيز از اين تيم وجود دارد.

*راه آهن
در تيم راه آهن شهر ري، ميلاد نوري، رامين رضائيان، وحيد طالب لو، خالقي فر، علي عليپور، بهنام برزاي و حامد فلاح زاده به اين تيم افزوده شده اند و محمد محمدي، هادی کفشگري، عليرضا عباسفرد، محمدرضا ماماني، ايگور کاسترو، حمید علي عسگر و اميد عاليشاه از تيم جدا شدند.

*سايپاي البرز
در تيم سايپاي البرز مهدي جعفرپور، بابک حاتمي، ناصحي، مشکل پور و مهدی ثابتي به اين تيم پيوسته اند و احتمال جذب منوچهري نيز به تيم وجود دارد.
میلاد غريبي، رحمان احمدي و سعید دقيقي نيز از اين تيم جدا شده اند.

*صباي قم
در تيم صباي قم، رضا عنايتي به جمع بازيکنان اين تيم پيوسته است.
ميلاد نوري، رامين رضائيان، حامد لک، سهراب بختياري زاده، ويکروم و مهدي بدرلو از اين تيم جدا شده اند.

*داماش گيلان
در تيم داماش گيلان تاکنون هيچ گزينه اي به تيم جذب نشده است.
عليرضا جهانبخش، حسين ابراهيمي و حسين رحيمي از اين تيم جدا شده اند و احتمال جدايي محمد آبشک، نظرزاده و نظيف کار از تيم وجود دارد.

*فجر سپاسي شيراز
در تيم فجر سپاسي شيراز، بهنام عسگرخاني، مصطفي حسري، عمار نيک کار، مهرداد کريميان، سیامک کوهنورد، مجتبي زارعي به اين تيم پيوسته اند و احتمال جذب مهرزاد معدنچي نيز وجود دارد.

خالد شفيعي، مهدي نظري و قزلچي نيز از جمع فجري ها جدا شده اند.

*ملوان بندرانزلي
در تيم ملوان بندرانزلي، ادريس کوچکي، حسن اشجاري، دغاغله و مهدي شيري به اين تيم پيوسته اند.

محمد نزهتي، مازیار زارع و مهرداد اولادي نيز از جمع انزلي چي ها جدا شده اند.

*ذوب آهن اصفهان
در تيم ذوب آهن اصفهان، هيچ بازيکني تا به حال به اين تيم نپيوسته و احتمال جدايي پيام صادقيان، قاسم حدادي فر و پهلوان از اين تيم وجود دارد.

* آلومينيوم هرمزگان
آلومينيومي ها نيز تاکنون بازيکني را جذب نکرده اند، اما پيرزاده، ناصحي، مجتبي زارعي و ايمون زايد از اين تيم جدا شده اند.

*صنعت نفت آبادان
در تيم صنعت نفت آبادان نيز تاکنون مهره اي جذب نشده است، اما مصطفي حسري، خالقي فر، رسول نويدکيا، مشکل پور، دغاغله، سیامک کوهنورد و بهنام برزاي از اين تيم جدا شده اند و احتمال جدايي حسین کعبي نيز وجود دارد.

* پيکان
میلاد زيندپور و کارواليو از پيکان جدا شده اند و هيچ بازيکني به اين تيم نپيوسته است.

* گهر دورود
هيچ بازيکني نيز به تيم گهر نپيوسته است و محمدرضا خرسندنيا،‌ محمد پروين، رضا کاردوست و عمار نيک کار از اين تيم جدا شده اند.

* استقلال خوزستان
در تيم استقلال خوزستان هيچ بازيکني از تيم جدا نشده است، اما بختياري زاده، قزلچي، ويکروم، آچيله، ميثم کريمي و کارواليو به اين تيم پيوسته اند و حسین کعبي نيز به احتمال زياد به اين تيم مي پيوندد.

* گسترش فولاد
در تيم گسترش فولاد، پيرزاده، نوشي صوفياني، حميدرضا سليماني، ميلاد زيندپور و خالد شفيعي به اين تيم پيوسته اند و پهلوان و امین منوچهري نيز به احتمال زياد به اين تيم مي پيوندند. دلير نيز بازيکني است که از اين تيم جدا شده است.

گفتنی است نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد و مذاکرات با بازيکنان صورت مي گيرد.

به طور معمول مهمترين بخش نقل و انتقالات در روزهاي پاياني اين برنامه شکل مي گيرد. بمب هايي که تيم ها روشن مي کنند و صدا مي کنند و داستان نقل و انتقالات همچنان ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

آخرین مطالب این بخش فوتبال برتر | فوتبال ایران

مسئولان باشگاه پرسپولیس احتمال حذف این تیم از سوی AFC را برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا نزدیک به صفر دانستند.به نقل از مهر، باشگاه پرسپولیس تمام بحث های حاشیه ای به وجود آمده در خصوص احتمال حذف این تیم...
بوشهر - نشست خبری سرمربی پرسپولیس به علت تغییر زمان پرواز این تیم و برگزاری جلسه فنی و آنالیز برگزار نخواهد شد.به نقل از مهر، مسابقه دو تیم پرسپولیس تهران و پارس جنوبی جم ساعت ۱۵ روز شنبه در ورزشگاه...
بوشهر - فرماندار جم با اشاره به آمادگی جم برای میزبانی از سرخپوشان، گفت: شرایط لازم برای حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس وجود ندارد و پرسپولیسی‌ها از تلویزیون بازی را ببینند.فتح الله نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تدابیر...
سرمربی تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه با وجود تمریناتی که انجام داده اند اما همچنان مشکل اصلی این تیم پابرجاست گفت: امیدوارم گسترش فولاد را شکست دهیم.به نقل از مهر، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار...


  • دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید فرزاد فرزین به نام روزای تاریک

    دانلود آهنگ جدید شهرام ناظری به نام برگ ریزان دانلود آهنگ جدید میلاد بابایی به نام اشتباه بود دانلود آهنگ جدید علیرضا طلیسچی به نام تو فکر میکنی کیه دانلود آهنگ جدید اشوان به نام منو دریاب
    جدیدترین ترانه ها
  • آخرین مطالب